PLEASE BID ONLINE till 06 May 2018 - 10.30 PM (Gmt+3)
Philately - Stamp
Album des Timbres - Poste de l'Empire Ottoman et des postes etrangeres en turquie kapaklı, içinde 1865 ile 1913 arasından 354 adet pul bulunan çok nadir pul albümü - Bütün pulları detay sayfasında görebilirsiniz.(Please look at detail page to see 354 stamp in the album)
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Judaica
Ünlü kartpostal editörü A.Zellich Fils'in antetli zarfı - Grand Etablissement de Typographie, Lithographie, Reliure Cartonnage Constantinople (Cover)
Share
Ask a question
Ask a question
Ünlü kartpostal editörü S.H.Weiss'in antetli zarfı, zarfın arkasında etiketide bulunmaktadır.Librarie S.H.Weiss Constantinople (Cover)
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Greek Culture
Ünlü çiçekçi "Sabuncakis" osmanlı dönemi zarfı / Etablissement de fleurs et d'Horticulture Eustr. S.Sapoundzaki Constantinople antetli zarf (cover)
Share
Ask a question
Ask a question
Kızılay
Tc Hilaliahmer cemiyeti, Üsküdar şubesi antetli, sinanpaşa mahallesi azasına yollanan zarf (Cover)
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Filateli
1869 Pierre Aslan Rodosto (Tekirdağ) antetli Constantinople 1869 damgalı zarf
Share
Ask a question
Ask a question
Germany
Alman Kaiser Wilhelm - Jubilaum Couvert yazılı, Deutches Reich - Constantinopel olarak postadan geçmiş zarf
Share
Ask a question
Ask a question
Ambassade Ottoman Imperial antetli zarf içindeki aynı antetli karton kağıdı
Share
Ask a question
Ask a question