Lot: 1

Güncel Fiyat: 100 TL Açılış Fiyatı: 100 TL Tahmini: TL Lot Sizde Değil Lot Sizde

Edebiyat

Tasvir-i Efkar Gazetesi sahibi Velid Ebuzziya, Mes'ul müdürü ve avukatları Talha Cemalettin bey ve Galip Bektaş bey yazılı kartpostal

- TL
Pey Ver Lot Sizde Peyiniz iletildi
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • Canlı müzayede tamamlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.
 •  
 • Lotlar
 • Kazandıklarım
 • Edebiyat-Tasvir-i Efkar Gazetesi sahibi Velid Ebuzziya, Mes'ul müdürü ve avukatları Talha Cemalettin bey ve Galip Bektaş bey yazılı kartpostal

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Edebiyat-Tasvir-i Efkar Gazetesi sahibi Velid Ebuzziya, Mes'ul müdürü ve avukatları Talha Cemalettin bey ve Galip Bektaş bey yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Hukuk Tarihi-Osmanlıca "Bursa Mahkeme-i Asliye Hukuk rüesasının yeni kisveleri ile alınan resmidir" yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Hukuk Tarihi-Osmanlıca "Bursa Mahkeme-i Asliye Hukuk rüesasının yeni kisveleri ile alınan resmidir" yazılı nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Şehbenderzâde Filibeli Ahmed Hilmi kartpostalı.

Tanınmış Türk mutasavvıf ve düşünürü. Vahdet-i Vücud inancının sadık takipçilerinden olan Ahmed Hilmi, çağdaşı maddeci düşünürleri yoğun biçimde tenkit etmiş, anti-maddeci eserler kaleme almıştır.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Edebiyat-Şehbenderzâde Filibeli Ahmed Hilmi kartpostalı. Tanınmış Türk mutasavvıf ve düşünürü. Vahdet-i Vücud inancının sadık takipçilerinden olan Ahmed Hilmi, çağdaşı maddeci düşünürleri yoğun biçimde tenkit etmiş, anti-maddeci eserler kaleme almıştır.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Tiran Gazetesi muharriri Arzi bey osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Edebiyat-Tiran Gazetesi muharriri Arzi bey osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Sami Paşazade Sezai osmanlıca yazılı kartpostal

Türk realist öykücü, romancı. Türk Edebiyatının ilk gerçekçi romanlarından birisi olma özelliğiyle edebiyat tarihinde büyük önem taşıyan Sergüzeşt adlı romanın yazarıdır.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Edebiyat-Sami Paşazade Sezai osmanlıca yazılı kartpostal Türk realist öykücü, romancı. Türk Edebiyatının ilk gerçekçi romanlarından birisi olma özelliğiyle edebiyat tarihinde büyük önem taşıyan Sergüzeşt adlı romanın yazarıdır.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Mustafa Satı Bey, osmanlıca yazılı kartpostal.

Osmanlı eğitimci, teorisyen ve siyasetçi.II. Meşrutiyet döneminin ünlü eğitimcisi olan Satı Bey, I. Dünya Savaşı'ndan sonra Arap milliyetçiliği ideolojisini geliştiren kişidir ve bu özelliği ile 20. yy. Arap dünyasında etkili olmuş bir isimdir.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Edebiyat-Mustafa Satı Bey, osmanlıca yazılı kartpostal. Osmanlı eğitimci, teorisyen ve siyasetçi.II. Meşrutiyet döneminin ünlü eğitimcisi olan Satı Bey, I. Dünya Savaşı'ndan sonra Arap milliyetçiliği ideolojisini geliştiren kişidir ve bu özelliği ile 20. yy. Arap dünyasında etkili olmuş bir isimdir.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Mehmet Halit Bayrı osmanlıca yazılı 2 kartpostal.

Halkbilimci (Folklor Araştırmacısı) ve Edebiyat araştırmacısı.Birinci Dünya Savaşı’na yedek subay olarak katıldı, Çanakkale Savaşları’nda görev aldı. 1918 yılında terhis edilince döndüğü İstanbul’da edebiyat ve folklor çalışmalarına başladı.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Edebiyat-Mehmet Halit Bayrı osmanlıca yazılı 2 kartpostal. Halkbilimci (Folklor Araştırmacısı) ve Edebiyat araştırmacısı.Birinci Dünya Savaşı’na yedek subay olarak katıldı, Çanakkale Savaşları’nda görev aldı. 1918 yılında terhis edilince döndüğü İstanbul’da edebiyat ve folklor çalışmalarına başladı.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Mehmet Emin Yurdakul Osmanlıca yazılı 2 kartpostal.

Türk Millî Edebiyat akımının öncü şairleri arasında yer almıştır. Ulusçu, halkçı görüşleri savunan şiirler yazan Yurdakul, Osmanlı Meclis-i Mebûsan III. Dönem Musul Mebusluğu ile TBMM II. Dönem Karahisar-ı Şarkı, III. Dönem Şebinkarahisar ve IV. Dönem (Ara Seçim), V., VI. Dönem Urfa ve VII. Dönem İstanbul Milletvekilliği ile II. Dönem İrşad Encümeni Reisliği yapmıştır.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Edebiyat-Mehmet Emin Yurdakul Osmanlıca yazılı 2 kartpostal. Türk Millî Edebiyat akımının öncü şairleri arasında yer almıştır. Ulusçu, halkçı görüşleri savunan şiirler yazan Yurdakul, Osmanlı Meclis-i Mebûsan III. Dönem Musul Mebusluğu ile TBMM II. Dönem Karahisar-ı Şarkı, III. Dönem Şebinkarahisar ve IV. Dönem (Ara Seçim), V., VI. Dönem Urfa ve VII. Dönem İstanbul Milletvekilliği ile II. Dönem İrşad Encümeni Reisliği yapmıştır.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Beşir Fuad osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk asker, çevirmen, gazeteci ve fikir adamı.Tanzimat Dönemi’nde bilim, felsefe, edebiyat eleştirisi, biyografi alanlarında eser vermiş sıradışı bir Osmanlı aydınıdır.35 yaşında bileklerini keserek hayatına son veren Beşir Fuad’ın bir bilimsel deney gibi gerçekleştirdiği intiharı, o zamana kadar intihar kavramına yabancı olan Osmanlı toplumunda ve basında geniş yankı bulmuş; İstanbul’da bir intihar salgını başlatmıştır.[

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Edebiyat-Beşir Fuad osmanlıca yazılı kartpostal. Türk asker, çevirmen, gazeteci ve fikir adamı.Tanzimat Dönemi’nde bilim, felsefe, edebiyat eleştirisi, biyografi alanlarında eser vermiş sıradışı bir Osmanlı aydınıdır.35 yaşında bileklerini keserek hayatına son veren Beşir Fuad’ın bir bilimsel deney gibi gerçekleştirdiği intiharı, o zamana kadar intihar kavramına yabancı olan Osmanlı toplumunda ve basında geniş yankı bulmuş; İstanbul’da bir intihar salgını başlatmıştır.[

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Babanzade İsmail Hakkı bey osmanlıca yazılı kartpostal / Osmanlı mebusan meclisinde Bağdat mebusu, Kürt asıllı siyasetçi yazar

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Edebiyat-Babanzade İsmail Hakkı bey osmanlıca yazılı kartpostal / Osmanlı mebusan meclisinde Bağdat mebusu, Kürt asıllı siyasetçi yazar

  TLSatıldı
 • Tıp Tarihi-Besim Ömer Akalın osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk tıp profesörü, bilim insanı, sivil toplum örgütçüsü ve milletvekili.Türkiye'de çağdaş doğum biliminin öncülerindendir; ülkedeki ilk doğum kliniğini açan, doğum üzerine ilk çağdaş kitabı yayımlayan kişidir. "Ebelerin ebesi" adı ile anılır; ebelik mesleğinin kurumsallaşmasına, ayrıca hemşirelik ve hasta bakıcılık mesleğine büyük katkıları olmuştur. Ülkede tıbbî yayıncılığı başlatan bilim insanıdır.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Tıp Tarihi-Besim Ömer Akalın osmanlıca yazılı kartpostal. Türk tıp profesörü, bilim insanı, sivil toplum örgütçüsü ve milletvekili.Türkiye'de çağdaş doğum biliminin öncülerindendir; ülkedeki ilk doğum kliniğini açan, doğum üzerine ilk çağdaş kitabı yayımlayan kişidir. "Ebelerin ebesi" adı ile anılır; ebelik mesleğinin kurumsallaşmasına, ayrıca hemşirelik ve hasta bakıcılık mesleğine büyük katkıları olmuştur. Ülkede tıbbî yayıncılığı başlatan bilim insanıdır.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Müfide Feride Tek, Ed.Mastorakis Freres Constantinople.

Türkçülük akımının roman türündeki ilk temsilcilerindendir. Türk Kurtuluş Savaşı'na kalemiyle katılmış bir kadın yazardır.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Edebiyat-Müfide Feride Tek, Ed.Mastorakis Freres Constantinople. Türkçülük akımının roman türündeki ilk temsilcilerindendir. Türk Kurtuluş Savaşı'na kalemiyle katılmış bir kadın yazardır.

  TLSatıldı
 • Ünlü Ressam Osman Hamdi Bey-Osman Hamdi Bey osmanlıca yazılı kartpostal.

Osmanlı arkeolog, müzeci, ressam ve Kadıköy'ün ilk belediye başkanı.

"Kaplumbağa Terbiyecisi" (1906), "Silah Taciri" (1908) Osman Hamdi’nin en ilgi çeken ve özgün eserlerindendir.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Ünlü Ressam Osman Hamdi Bey-Osman Hamdi Bey osmanlıca yazılı kartpostal. Osmanlı arkeolog, müzeci, ressam ve Kadıköy'ün ilk belediye başkanı. "Kaplumbağa Terbiyecisi" (1906), "Silah Taciri" (1908) Osman Hamdi’nin en ilgi çeken ve özgün eserlerindendir.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Mehmet Ubeydullah Efendi osmanlıca yazılı kartpostal.

Jön Türkler arasında, II. Meşrutiyet döneminde ve TBMM'nin ilk yıllarında renkli kişiliği ile dikkati çekmiş bir siyasetçi ve özellikle Amerika hatıraları ile tanınan bir yazardır.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Edebiyat-Mehmet Ubeydullah Efendi osmanlıca yazılı kartpostal. Jön Türkler arasında, II. Meşrutiyet döneminde ve TBMM'nin ilk yıllarında renkli kişiliği ile dikkati çekmiş bir siyasetçi ve özellikle Amerika hatıraları ile tanınan bir yazardır.

  TLSatıldı
 • Yusuf Ziya Bey, osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk siyasetçi.1916 yılında Kars istinaf Mahkemesine üye seçilmiştir.1917 yılında Rus Devrimi'nden kısa bir süre önce kurulan Oltu İslam Komitesi'nde Kurucu üye olarak görev almıştır. Oltu İslam Komitesi, 18 Ocak 1919 tarihinde Kars'ta Güneybatı Kafkas Geçici Hükûmeti'ne katılmıştır. 
Mondros Ateşkes Antlaşması'ndan sonra Oltu İslam Komitesi'ni, Oltu İslam Terakki Komitesi adıyla yeniden teşkilatlandırmıştır.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Yusuf Ziya Bey, osmanlıca yazılı kartpostal. Türk siyasetçi.1916 yılında Kars istinaf Mahkemesine üye seçilmiştir.1917 yılında Rus Devrimi'nden kısa bir süre önce kurulan Oltu İslam Komitesi'nde Kurucu üye olarak görev almıştır. Oltu İslam Komitesi, 18 Ocak 1919 tarihinde Kars'ta Güneybatı Kafkas Geçici Hükûmeti'ne katılmıştır. Mondros Ateşkes Antlaşması'ndan sonra Oltu İslam Komitesi'ni, Oltu İslam Terakki Komitesi adıyla yeniden teşkilatlandırmıştır.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Darülfunun emini sabıkı Nurettin bey osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Edebiyat-Darülfunun emini sabıkı Nurettin bey osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Müzik-Selanikli Ahmet Efendi osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk bestekâr, hanende ve udî. 1868'de Selanik'te doğdu. Dayısının yanında berber çırağı olarak işe başladı. Sonradan udi olarak şöhret yaptı. Bir süre Selanik Mevlevihanesi'ne devam etti. 1909'da Hareket Ordusu'yla İstanbul'a geldi. 700 kadar bestesi vardır. Şarkıları arasında "Zerrece rahm etmedin sen nale vu feryadıma", "Bir günah ettimse cana, suznak oldum yeter" ve "Badeler döndükçe artar bezm-i ayşın neş'esi" gibi eserler vardır.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Müzik-Selanikli Ahmet Efendi osmanlıca yazılı kartpostal. Türk bestekâr, hanende ve udî. 1868'de Selanik'te doğdu. Dayısının yanında berber çırağı olarak işe başladı. Sonradan udi olarak şöhret yaptı. Bir süre Selanik Mevlevihanesi'ne devam etti. 1909'da Hareket Ordusu'yla İstanbul'a geldi. 700 kadar bestesi vardır. Şarkıları arasında "Zerrece rahm etmedin sen nale vu feryadıma", "Bir günah ettimse cana, suznak oldum yeter" ve "Badeler döndükçe artar bezm-i ayşın neş'esi" gibi eserler vardır.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-İsmail Yaşar Sadi osmanlıca yazılı kartpostal.

Aslında bir divan şairi olarak anacağımız şair şiirlerini daha çok gazel tarzında yazmış, ağırlıklı olarak ise aşk ve sevgi konularını işlemiştir.Dönemin tanınmış kişilerinin el yazılarını içeren, kendisinin Mecmua-i Hatıratım olarak adlandırdığı derlemesi, Türk ve İslâm Eserleri Kütüphanesindedir

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Edebiyat-İsmail Yaşar Sadi osmanlıca yazılı kartpostal. Aslında bir divan şairi olarak anacağımız şair şiirlerini daha çok gazel tarzında yazmış, ağırlıklı olarak ise aşk ve sevgi konularını işlemiştir.Dönemin tanınmış kişilerinin el yazılarını içeren, kendisinin Mecmua-i Hatıratım olarak adlandırdığı derlemesi, Türk ve İslâm Eserleri Kütüphanesindedir

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Salih Zeki Bey osmanlıca yazılı kartpostal.

Osmanlı-Türk matematik bilgini, bilim tarihçisi, astronom ve Halide Edip Adıvar'ın eşidir.
Nesnel bir yaklaşımda Türklerin ve Müslümanların bilime katkılarını tespit etmeye çalışmış ve çağdaş Türk bilim tarihçiliğinin kurucusu olmuştur. Araştırmacılar için bugün de güvenilir bir kaynak olan Asar-ı Bakiye (Ölmez Eserler) adlı eseri bırakmıştır.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Edebiyat-Salih Zeki Bey osmanlıca yazılı kartpostal. Osmanlı-Türk matematik bilgini, bilim tarihçisi, astronom ve Halide Edip Adıvar'ın eşidir. Nesnel bir yaklaşımda Türklerin ve Müslümanların bilime katkılarını tespit etmeye çalışmış ve çağdaş Türk bilim tarihçiliğinin kurucusu olmuştur. Araştırmacılar için bugün de güvenilir bir kaynak olan Asar-ı Bakiye (Ölmez Eserler) adlı eseri bırakmıştır.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-İsmail Safa osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk şair, yazar, eleştirmen. Yazar Peyami Safa ve gazeteci İlhami Safa'nın babası, siyasetçi Ali Kami Akyüz'ün de ağabeyidir. Zaman zaman "Kâmil" takma adıyla da şiir ve yazılar yazmıştır.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Edebiyat-İsmail Safa osmanlıca yazılı kartpostal. Türk şair, yazar, eleştirmen. Yazar Peyami Safa ve gazeteci İlhami Safa'nın babası, siyasetçi Ali Kami Akyüz'ün de ağabeyidir. Zaman zaman "Kâmil" takma adıyla da şiir ve yazılar yazmıştır.

  TLSatıldı
 • Ahmed Rıza Bey osmanlıca yazılı kartpostal.

Osmanlı siyasetçi.İttihat ve Terakkî Cemiyeti’nin önde gelen kurucularındandır ve Auguste Comte’un pozitivizm felsefesini Türkiye’ye taşıyan kişidir.Osmanlı’nın kurtuluşunu ve kalkınmasını kişi veya siyasal rejim değişiklikleri yerine toplumsal yapı değişikliğinde gören ve bu yönde çalışmalar üreten ilk kimse olmuştur.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Ahmed Rıza Bey osmanlıca yazılı kartpostal. Osmanlı siyasetçi.İttihat ve Terakkî Cemiyeti’nin önde gelen kurucularındandır ve Auguste Comte’un pozitivizm felsefesini Türkiye’ye taşıyan kişidir.Osmanlı’nın kurtuluşunu ve kalkınmasını kişi veya siyasal rejim değişiklikleri yerine toplumsal yapı değişikliğinde gören ve bu yönde çalışmalar üreten ilk kimse olmuştur.

  TLSatıldı
 • Edebiyat-Süleyman Paşazade Mehmet Sami, Süleyman Nesib osmanlıca yazılı kartpostal.

Eğitimci ve edebiyatçı.Osmanlı Devleti’nde okul müdürlüğü, milli eğitim müdürlüğü, Darülfünun rektörlüğü yapmış bir eğitimcidir ve Servet-i Fünun edebiyatçılarındandır. Asıl adı Süleyman Paşazade Mehmet Sami Bey idi ancak şair olarak “Süleyman Nesib” adıyla tanınır. Türk edebiyatında sone tarzını ilk defa kullanan şairdir.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Edebiyat-Süleyman Paşazade Mehmet Sami, Süleyman Nesib osmanlıca yazılı kartpostal. Eğitimci ve edebiyatçı.Osmanlı Devleti’nde okul müdürlüğü, milli eğitim müdürlüğü, Darülfünun rektörlüğü yapmış bir eğitimcidir ve Servet-i Fünun edebiyatçılarındandır. Asıl adı Süleyman Paşazade Mehmet Sami Bey idi ancak şair olarak “Süleyman Nesib” adıyla tanınır. Türk edebiyatında sone tarzını ilk defa kullanan şairdir.

  TLSatıldı
 • Abdülhak Hamit Tarhan / Edebiyat-Abdülhak Hamit Tarhan osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk Şair, oyun yazarı, diplomat.Osmanlı İmparatorluğu'nun son döneminde ve Cumhuriyet Türkiye'sinin ilk yıllarında eserler vermiş, modern edebiyatın doğuşunda etkin bir isimdir.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Abdülhak Hamit Tarhan / Edebiyat-Abdülhak Hamit Tarhan osmanlıca yazılı kartpostal. Türk Şair, oyun yazarı, diplomat.Osmanlı İmparatorluğu'nun son döneminde ve Cumhuriyet Türkiye'sinin ilk yıllarında eserler vermiş, modern edebiyatın doğuşunda etkin bir isimdir.

  TLSatıldı
 • Meşahiri arabdan tunus hakımı esbakı İsmail osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Meşahiri arabdan tunus hakımı esbakı İsmail osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Mehmet Akif Ersoy-İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy Osmanlıca yazılı kartpostal / Türk şair, veteriner hekim, öğretmen, vaiz, hafız, Kur'an mütercimi ve siyasetçi.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Mehmet Akif Ersoy-İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy Osmanlıca yazılı kartpostal / Türk şair, veteriner hekim, öğretmen, vaiz, hafız, Kur'an mütercimi ve siyasetçi.

  TLSatıldı
 • Prens Sabahaddin-“Mehmed Sabahaddin”, Prens Sabahaddin, osmanlıca yazılı kartpostal, Ed.Photo Resna.

Türk siyasetçi ve düşünür.Babası Gürcü Halil Rıfat Paşa'nın oğlu, Osmanlı Adliye nazırlarından Mahmud Celaleddin Paşa, annesi Sultan Abdülmecid'in kızı, Sultan Abdülhamid'in kız kardeşi, Seniha Sultan'dır.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Prens Sabahaddin-“Mehmed Sabahaddin”, Prens Sabahaddin, osmanlıca yazılı kartpostal, Ed.Photo Resna. Türk siyasetçi ve düşünür.Babası Gürcü Halil Rıfat Paşa'nın oğlu, Osmanlı Adliye nazırlarından Mahmud Celaleddin Paşa, annesi Sultan Abdülmecid'in kızı, Sultan Abdülhamid'in kız kardeşi, Seniha Sultan'dır.

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Ahmet Şah Kaçar osmanlıca yazılı kartpostal / 16 Temmuz 1909 - 15 Aralık 1925 arasında İran Şahı.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Savaş - Askeri-Ahmet Şah Kaçar osmanlıca yazılı kartpostal / 16 Temmuz 1909 - 15 Aralık 1925 arasında İran Şahı.

  TLSatıldı
 • Pierre Loti-Pierre Loti en Turc yazılı Fesli Pierre Loti

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Pierre Loti-Pierre Loti en Turc yazılı Fesli Pierre Loti

  TLSatıldı
 • Pierre Loti / Edebiyat-Pierre Loti, hemen solunda Ünlü Şair Mehmet Emin Yurdakul ve Fesli tipler, nadir kartpostal

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Pierre Loti / Edebiyat-Pierre Loti, hemen solunda Ünlü Şair Mehmet Emin Yurdakul ve Fesli tipler, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Osmanlı dönemi, sol altta osmanlıca Foto Resne yazılı, bir kongre veya toplantı (İttihat Terakki toplantısı veya 1921 Maarif kongresi olabilir) konuşmacı Ahmet Refik Altınay'a çok benzemektedir, nadir kartpostal

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Osmanlı dönemi, sol altta osmanlıca Foto Resne yazılı, bir kongre veya toplantı (İttihat Terakki toplantısı veya 1921 Maarif kongresi olabilir) konuşmacı Ahmet Refik Altınay'a çok benzemektedir, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Tıp Tarihi-Osmanlı dönemi, arkada Fesli kişinin de bulunduğu kimya laboratuvarı, Foto Bayer

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Tıp Tarihi-Osmanlı dönemi, arkada Fesli kişinin de bulunduğu kimya laboratuvarı, Foto Bayer

  TLSatıldı
 • Tıp Tarihi-Arkası osmanlıca " İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi'nde 1 sene yatan" yazılı muayene edilen genç, nadir kartpostal

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Tıp Tarihi-Arkası osmanlıca " İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi'nde 1 sene yatan" yazılı muayene edilen genç, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • 1932 tarihli, Terzi dükkanı ve terzinin önünde "Allah" yazılı yastık bulunmaktadır. Foto Salih Münip Adapazarı Sakarya editörlü

  Lot No: 33

  Lot: 33

  1932 tarihli, Terzi dükkanı ve terzinin önünde "Allah" yazılı yastık bulunmaktadır. Foto Salih Münip Adapazarı Sakarya editörlü

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Arkası osmanlıca " Bilecik vilayeti köy yatı mektebi müdüriyeti" damgalı, okulda yapılan sergi ve öğretmenler, 13x9 cm fotoğraf

Şuan Bilecik Belediye binasidır.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Eğitim Tarihi-Arkası osmanlıca " Bilecik vilayeti köy yatı mektebi müdüriyeti" damgalı, okulda yapılan sergi ve öğretmenler, 13x9 cm fotoğraf Şuan Bilecik Belediye binasidır.

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, botanik bölümünün görüntüsü, en üstte Friedrich Nietzsche'nin bir sözü Osmanlıca yazmaktadır.Serginin bu bölümünde çiçekler gözükmektedir ve her birinin üzeri osmanlıca açıklamalıdır.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, botanik bölümünün görüntüsü, en üstte Friedrich Nietzsche'nin bir sözü Osmanlıca yazmaktadır.Serginin bu bölümünde çiçekler gözükmektedir ve her birinin üzeri osmanlıca açıklamalıdır.

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, Atatürk fotoğrafının da bulunduğu el işi bölümünün görüntüsü, Osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, Atatürk fotoğrafının da bulunduğu el işi bölümünün görüntüsü, Osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi / Nümismatik-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, aşağıdaki ve ortada kabin fotoğraflarının bulunduğu, en üst sırada da Osmanlı madeni paraların (Nümismatik) bulunduğu bölümünün görüntüsü, nadir kartpostal.En üstte osmanlıca " Türkiye Maarifinin hedefi" ortada ise Muhtelif mekteplerimizin vaziyeti ile terbiye ve tedris faaliyetleri" yazmaktadır.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Eğitim Tarihi / Nümismatik-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, aşağıdaki ve ortada kabin fotoğraflarının bulunduğu, en üst sırada da Osmanlı madeni paraların (Nümismatik) bulunduğu bölümünün görüntüsü, nadir kartpostal.En üstte osmanlıca " Türkiye Maarifinin hedefi" ortada ise Muhtelif mekteplerimizin vaziyeti ile terbiye ve tedris faaliyetleri" yazmaktadır.

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide kurutulmuş kelebek ve çiçeklerin bulunduğu bölümünün görüntüsü, osmanlıca açıklamalı, kartpostal

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide kurutulmuş kelebek ve çiçeklerin bulunduğu bölümünün görüntüsü, osmanlıca açıklamalı, kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, kurutulmuş hayvanların (ekrepler, böcekler vs.) bulunduğu bölümün görüntüsü, osmanlıca açıklamalı, kartpostal

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, kurutulmuş hayvanların (ekrepler, böcekler vs.) bulunduğu bölümün görüntüsü, osmanlıca açıklamalı, kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, üzerinde Osmanlıca "Erkek Muallim Mektebi" yazılı, okulun maketinin görüntüsü, kartpostal

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, üzerinde Osmanlıca "Erkek Muallim Mektebi" yazılı, okulun maketinin görüntüsü, kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-1924 Olimpiyat oyunlarına katılan Türkiye A Milli futbol takımı, nadir kartpostal

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Spor / Futbol-1924 Olimpiyat oyunlarına katılan Türkiye A Milli futbol takımı, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-1926 Osmanlıca yazılı Foça (İzmir - Smyrne) 1.Takımı maçı yazılı, kartpostal

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Spor / Futbol-1926 Osmanlıca yazılı Foça (İzmir - Smyrne) 1.Takımı maçı yazılı, kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca, Bursa - Bilecik mıntıkası sporcuları yazılı kartpostal

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Spor / Futbol-Osmanlıca, Bursa - Bilecik mıntıkası sporcuları yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca, Antalya - Amasya mıntıkası sporcuları yazılı kartpostal

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Spor / Futbol-Osmanlıca, Antalya - Amasya mıntıkası sporcuları yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca, Altınordu (İzmir - Smyrne) futbolcuları maç öncesi

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Spor / Futbol-Osmanlıca, Altınordu (İzmir - Smyrne) futbolcuları maç öncesi

  TLSatıldı
 • Spor / Bisiklet-Osmanlıca, Ankara'da bisiklet koşusu hatırası yazılı kartpostal, Altay'lı bisikletçiler

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Spor / Bisiklet-Osmanlıca, Ankara'da bisiklet koşusu hatırası yazılı kartpostal, Altay'lı bisikletçiler

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca, 57.Fırka futbol kulübü yazılı kartpostal

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Spor / Futbol-Osmanlıca, 57.Fırka futbol kulübü yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca, Beşiktaş kulübü'nın futbolcuları, nadir kartpostal

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Spor / Futbol-Osmanlıca, Beşiktaş kulübü'nın futbolcuları, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Atletizm-1928 tarihli, üzerlerinde osmanlı dönemi Galatarasay amblemi bulunan atletlerin bulunduğu, Galatasaray'lı sporcular, nadir kartpostal

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Spor / Atletizm-1928 tarihli, üzerlerinde osmanlı dönemi Galatarasay amblemi bulunan atletlerin bulunduğu, Galatasaray'lı sporcular, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca Fenerbahçe müsabakasından bir hatıra yazılı nadir kartpostal (İzmir Alsancak Stadında oynanan maçta sakatlanan oyuncu yerde tedavi görürken, Ayyıldızlı cüzdanı gözüken silahlı asker başında bekliyor, diğer futbolcu poz veriyor.)

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Spor / Futbol-Osmanlıca Fenerbahçe müsabakasından bir hatıra yazılı nadir kartpostal (İzmir Alsancak Stadında oynanan maçta sakatlanan oyuncu yerde tedavi görürken, Ayyıldızlı cüzdanı gözüken silahlı asker başında bekliyor, diğer futbolcu poz veriyor.)

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Ankara Foto Zafer editörlü, Türkiye Futbol Birinciliğine katılan Amasya mıntıkası şampiyonu Albayrak İdman yurdu takımı, osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Spor / Futbol-Ankara Foto Zafer editörlü, Türkiye Futbol Birinciliğine katılan Amasya mıntıkası şampiyonu Albayrak İdman yurdu takımı, osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Ankara Foto Zafer editörlü, Ankara'da düzenlenen turnuvaya katılan ve Osmanlıca "Edirne Şampiyonu" yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Spor / Futbol-Ankara Foto Zafer editörlü, Ankara'da düzenlenen turnuvaya katılan ve Osmanlıca "Edirne Şampiyonu" yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Ankara Foto Zafer editörlü, Ankara'da düzenlenen turnuvaya katılan ve Osmanlıca "Bilecik Şampiyonu" yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Spor / Futbol-Ankara Foto Zafer editörlü, Ankara'da düzenlenen turnuvaya katılan ve Osmanlıca "Bilecik Şampiyonu" yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca, İzmir'de Sakarya maçı yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Spor / Futbol-Osmanlıca, İzmir'de Sakarya maçı yazılı nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca, Taksim Stadı'nda oynanan maç öncesi Galatasaray ve Fenerbahçe'li futbolcular, müsabaka 1-1 sona ermiş.
Ön tarafı; Kardeşim...Eski günlerin hatırası Hikmet imzalı 

Hikmet; FB'de 1909-15 yılları arasında oynamış FB'nin şuan ki amblemini çizmiş Ali Hikmet Topuzer olabilir..2 senede Galatasaray'da oynamıştır.

Arkası; Ayaktakilerden beşincisi Sedad, altıncısı Hayri, sekizincisi Suad yazılıdır.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Spor / Futbol-Osmanlıca, Taksim Stadı'nda oynanan maç öncesi Galatasaray ve Fenerbahçe'li futbolcular, müsabaka 1-1 sona ermiş. Ön tarafı; Kardeşim...Eski günlerin hatırası Hikmet imzalı Hikmet; FB'de 1909-15 yılları arasında oynamış FB'nin şuan ki amblemini çizmiş Ali Hikmet Topuzer olabilir..2 senede Galatasaray'da oynamıştır. Arkası; Ayaktakilerden beşincisi Sedad, altıncısı Hayri, sekizincisi Suad yazılıdır.

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-1927 Türkiye Futbol Birinciliğine katılan Antalya Mıntıkası şampiyonu ilk ışık takımı, Osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Spor / Futbol-1927 Türkiye Futbol Birinciliğine katılan Antalya Mıntıkası şampiyonu ilk ışık takımı, Osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca " Şampiyon Adana " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Spor / Futbol-Osmanlıca " Şampiyon Adana " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca " Adana mıntıkası " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Spor / Futbol-Osmanlıca " Adana mıntıkası " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca " Ankara Muhteliti " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Spor / Futbol-Osmanlıca " Ankara Muhteliti " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca " Trabzon, Giresun ve Menteşe" yazılı tabelalar tutan futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Spor / Futbol-Osmanlıca " Trabzon, Giresun ve Menteşe" yazılı tabelalar tutan futbolcular, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca " Şampiyon Kocaeli " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Spor / Futbol-Osmanlıca " Şampiyon Kocaeli " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-1930 İzmir Alsancak Stadı'nda Sebat maçında Bahriye takımı yazılı kartpostal

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Spor / Futbol-1930 İzmir Alsancak Stadı'nda Sebat maçında Bahriye takımı yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Foto Cemal İzmir (Smyrne) editörlü ellerinde Box, Bisiklet, Voleybol yazılı flamalar tutan sporcular

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Spor / Futbol-Foto Cemal İzmir (Smyrne) editörlü ellerinde Box, Bisiklet, Voleybol yazılı flamalar tutan sporcular

  TLSatıldı
 • Spor / Atletizm-Foto Salih İzmir (Smyrne) kaşeli, müsabaka öncesi atletler

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Spor / Atletizm-Foto Salih İzmir (Smyrne) kaşeli, müsabaka öncesi atletler

  TLSatıldı
 • Spor / Bisiklet-İzmir'de Altaylı bisikletçiler, kartpostal

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Spor / Bisiklet-İzmir'de Altaylı bisikletçiler, kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Foto Cemal İzmir (Smyrne) editörlü Altın ay birinci takımı yazılı kartpostal

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Spor / Futbol-Foto Cemal İzmir (Smyrne) editörlü Altın ay birinci takımı yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca "Altınordu Müsabakası" yazılı, İzmir Alsancak stadında maçı izleyen seyirciler

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Spor / Futbol-Osmanlıca "Altınordu Müsabakası" yazılı, İzmir Alsancak stadında maçı izleyen seyirciler

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Refik Lutfu Smyrne (İzmir) kaşeli, 1929 Altay Galatasaray maçını izleyen seyirciler

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Spor / Futbol-Refik Lutfu Smyrne (İzmir) kaşeli, 1929 Altay Galatasaray maçını izleyen seyirciler

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Arkası Osmanlıca yazılı, " Altay Sakarya maçı " x işaretli olan Anadolu gazetesi sahibi ve Denizli mebusu Haydar Rüşti bey, xx işaretli olan İzmir mebusu Osmanzade bey

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Spor / Futbol-Arkası Osmanlıca yazılı, " Altay Sakarya maçı " x işaretli olan Anadolu gazetesi sahibi ve Denizli mebusu Haydar Rüşti bey, xx işaretli olan İzmir mebusu Osmanzade bey

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Foto Cemal İzmir editörlü, İzmir Alsancak stadında muhtemelen yabancı (Rum olabilir) bir futbol takımı, ortadaki kalecinin üzerinde Haç madalyası vardır.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Spor / Futbol-Foto Cemal İzmir editörlü, İzmir Alsancak stadında muhtemelen yabancı (Rum olabilir) bir futbol takımı, ortadaki kalecinin üzerinde Haç madalyası vardır.

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Osmanlıca Sakarya 1.Grubu yazılı, İzmir Alsancak stadında takım elbiseli futbolcular

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Spor / Futbol-Osmanlıca Sakarya 1.Grubu yazılı, İzmir Alsancak stadında takım elbiseli futbolcular

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Greece (Yunanistan) Mattheou stadında Aris futbol takımı (Aris Football Team) arkası Osmanlıca yazılı ve Rumca damgalı nadir kartpostal

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Spor / Futbol-Greece (Yunanistan) Mattheou stadında Aris futbol takımı (Aris Football Team) arkası Osmanlıca yazılı ve Rumca damgalı nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Futbol-Foto İzmir Salih 1929 kaşeli, muhtemelen İzmir'li futbolcular

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Spor / Futbol-Foto İzmir Salih 1929 kaşeli, muhtemelen İzmir'li futbolcular

  TLSatıldı
 • Spor / Boks-Photo Francais Elektrique Pera yazılı ayrıca arkası 21 Mai 1922 Gr. Rue de Pera kaşeli, Osmanlı boksör kartpostalı

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Spor / Boks-Photo Francais Elektrique Pera yazılı ayrıca arkası 21 Mai 1922 Gr. Rue de Pera kaşeli, Osmanlı boksör kartpostalı

  TLSatıldı
 • Spor / Boks-2 adet Osmanlıca yazılı, Boksör kartpostalı

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Spor / Boks-2 adet Osmanlıca yazılı, Boksör kartpostalı

  TLSatıldı
 • Spor / Boks-2 boksörün mücadele başlangıcı, kartpostalı

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Spor / Boks-2 boksörün mücadele başlangıcı, kartpostalı

  TLSatıldı
 • Spor / Güreş-Ünlü Osmanlı pehlivanı Kürtdereli Mehmet ile Adalı Halil, nadir kartpostal

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Spor / Güreş-Ünlü Osmanlı pehlivanı Kürtdereli Mehmet ile Adalı Halil, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Güreş-Arkası Osmanlıca yazılı, Boksör kabin fotoğrafı

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Spor / Güreş-Arkası Osmanlıca yazılı, Boksör kabin fotoğrafı

  TLSatıldı
 • Samsun (Souvenir de Samsoun) Procession en 1904, (Dini tören) nadir editör Lazare C.Pialoglou

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Samsun (Souvenir de Samsoun) Procession en 1904, (Dini tören) nadir editör Lazare C.Pialoglou

  TLSatıldı
 • Samsun (Souvenir de Samsoun) Place du Meyve Bazar, Editör Nicolas Nicolaides Rumca (Greek) damgalı, postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Samsun (Souvenir de Samsoun) Place du Meyve Bazar, Editör Nicolas Nicolaides Rumca (Greek) damgalı, postadan geçmiş kartpostal

  TLSatıldı
 • Samsun (Souvenir de Samsoun) Debarquement de l'Archeveque metropolitaine Monseigneur Amassias Germanos a Samsoun, Editör Nicolas Nicolaides Rumca (Greek) damgalı ve aynı editörlü, postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Samsun (Souvenir de Samsoun) Debarquement de l'Archeveque metropolitaine Monseigneur Amassias Germanos a Samsoun, Editör Nicolas Nicolaides Rumca (Greek) damgalı ve aynı editörlü, postadan geçmiş kartpostal

  TLSatıldı
 • Avcılık-1922 Samsoun (Samsun) Hunting party from the ship - Samsoun Turkey yazılı 9x14 cm fotoğraf

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Avcılık-1922 Samsoun (Samsun) Hunting party from the ship - Samsoun Turkey yazılı 9x14 cm fotoğraf

  TLSatıldı
 • Samsun (Souvenir de Samsoun) Prisons (Hapishane) Conak des autorites, top Hane yazılı, arkası Bulgar nadir kaşeli ve pullu postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Samsun (Souvenir de Samsoun) Prisons (Hapishane) Conak des autorites, top Hane yazılı, arkası Bulgar nadir kaşeli ve pullu postadan geçmiş kartpostal

  TLSatıldı
 • Samsun (Souvenir de Samsoun) nadir görünüş, "İneboli Österreich post" olarak pullu postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Samsun (Souvenir de Samsoun) nadir görünüş, "İneboli Österreich post" olarak pullu postadan geçmiş kartpostal

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Baronian-Samsun (Souvenir de Samsoun) Fener ve şehrin görünüşü, Editör Baronian, arkasıda "H.N.Kiziroglou" olarak Fransızca ve Rumca (Greek) damgalı, 1906 Samsoun olarak postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Ermeni Editör Baronian-Samsun (Souvenir de Samsoun) Fener ve şehrin görünüşü, Editör Baronian, arkasıda "H.N.Kiziroglou" olarak Fransızca ve Rumca (Greek) damgalı, 1906 Samsoun olarak postadan geçmiş kartpostal

  TLSatıldı
 • Samsun, Foto Halil, görünüş

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Samsun, Foto Halil, görünüş

  TLSatıldı
 • Kastamonu, İnebolu Tabya burnu, osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Kastamonu, İnebolu Tabya burnu, osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • Ermeni Manastırı-Trebizonde (Trabzon) Kaymaklı Ermeni Manastırı, Couvent Armenien, Ed.H.Tcholakian

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Ermeni Manastırı-Trebizonde (Trabzon) Kaymaklı Ermeni Manastırı, Couvent Armenien, Ed.H.Tcholakian

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Tcholakian-Trebizonde (Trabzon) Dabak-Hane, Ed.H.Tcholakian

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Ermeni Editör Tcholakian-Trebizonde (Trabzon) Dabak-Hane, Ed.H.Tcholakian

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Tcholakian-Trebizonde (Trabzon) Sogan Bazar, Ed.H.Tcholakian

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Ermeni Editör Tcholakian-Trebizonde (Trabzon) Sogan Bazar, Ed.H.Tcholakian

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Tcholakian-Trebizonde (Trabzon) Le Port - Liman, Ed.H.Tcholakian

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Ermeni Editör Tcholakian-Trebizonde (Trabzon) Le Port - Liman, Ed.H.Tcholakian

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Trebizonde (Trabzon) Tombeau du Gouverneur General Kadri bey

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Savaş - Askeri-Trebizonde (Trabzon) Tombeau du Gouverneur General Kadri bey

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Tcholakian-Trebizonde (Trabzon) parçalı taş baskı kartpostal Ed.H.Tcholakian

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Ermeni Editör Tcholakian-Trebizonde (Trabzon) parçalı taş baskı kartpostal Ed.H.Tcholakian

  TLSatıldı
 • Trebizonde (Trabzon) Avenue du Meydan, Ed.O.Nouri

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Trebizonde (Trabzon) Avenue du Meydan, Ed.O.Nouri

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Trebizonde (Trabzon) Ecole Militaire ruchidie (Askeri okul) Ed.O.Nouri

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Eğitim Tarihi-Trebizonde (Trabzon) Ecole Militaire ruchidie (Askeri okul) Ed.O.Nouri

  TLSatıldı
 • Trebizonde (Trabzon) Costumes Lazes

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Trebizonde (Trabzon) Costumes Lazes

  TLSatıldı
 • Trebizonde (Trabzon) Ordu parkı, arkası Osmanlıca yazılı

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Trebizonde (Trabzon) Ordu parkı, arkası Osmanlıca yazılı

  TLSatıldı
 • Trebizonde (Trabzon) Yenicuma ve Boztepe

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Trebizonde (Trabzon) Yenicuma ve Boztepe

  TLSatıldı
 • Trebizonde (Trabzon) Kanita ve Beştaş

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Trebizonde (Trabzon) Kanita ve Beştaş

  TLSatıldı
 • Trebizonde (Trabzon) Lise, Rum Kilisesi (Greek Church) ve denizden görünüş, arkası Osmanlıca yazılı

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Trebizonde (Trabzon) Lise, Rum Kilisesi (Greek Church) ve denizden görünüş, arkası Osmanlıca yazılı

  TLSatıldı
 • Trebizonde (Trabzon) Kindinar

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Trebizonde (Trabzon) Kindinar

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Trebizonde (Trabzon) Öğretmenler okulu

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Eğitim Tarihi-Trebizonde (Trabzon) Öğretmenler okulu

  TLSatıldı
 • Trebizonde (Trabzon) nadir görünüş, 1930 postadan geçmiş

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Trebizonde (Trabzon) nadir görünüş, 1930 postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Bartin (Bartın) Pont d'Asma yazılı nadir görünüş, Ed.D.Neranzi

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Bartin (Bartın) Pont d'Asma yazılı nadir görünüş, Ed.D.Neranzi

  TLSatıldı
 • Giresun (Kerassounde) Plage ou l'on secheles noisettes, nadir kartpostal

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Giresun (Kerassounde) Plage ou l'on secheles noisettes, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Arkası Osmanlıca yazılı, Van'da Türk bayraklarının bulunduğu cadde, kartpostal

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Arkası Osmanlıca yazılı, Van'da Türk bayraklarının bulunduğu cadde, kartpostal

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Kayseri (Cesaree) Orphanage at Zindjidere yazılı - Zincidere yetimhanesi, çok nadir kartpostal

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Ermeni Kültürü-Kayseri (Cesaree) Orphanage at Zindjidere yazılı - Zincidere yetimhanesi, çok nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Halıcılık / Reklam kartı-1902 İzmir (Smyrne) Kula'da Ermeni işçiler halı dokurken, pullu postadan geçmiş kartpostal - Ouvrieres Armeniennes fabriquant le tapis a Roula (Turquie d'Asie)

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Halıcılık / Reklam kartı-1902 İzmir (Smyrne) Kula'da Ermeni işçiler halı dokurken, pullu postadan geçmiş kartpostal - Ouvrieres Armeniennes fabriquant le tapis a Roula (Turquie d'Asie)

  TLSatıldı
 • Halıcılık / Reklam kartı-1902 İran'da halı mağazası - L'Achateur des granmds magazines des cordeliers concluant un marche a Tebriz (Perse) pullu postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Halıcılık / Reklam kartı-1902 İran'da halı mağazası - L'Achateur des granmds magazines des cordeliers concluant un marche a Tebriz (Perse) pullu postadan geçmiş kartpostal

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-İzmir (Smyrne) Ermeni Djanik Elmassian'ın incir atölyesi, 1909 pullu postadan geçmiş

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Ermeni Kültürü-İzmir (Smyrne) Ermeni Djanik Elmassian'ın incir atölyesi, 1909 pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Constantinople - 10.000 Near East Relief orphans greet you / İstanbul'da 10.000 Near East Relief yetimi sizi karşılıyor yazılı tabela tutan çocuklar, nadir kartpostal

Kaynak: https://neareastmuseum.com/2016/07/29/constantinople-part-4/

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Ermeni Kültürü-Constantinople - 10.000 Near East Relief orphans greet you / İstanbul'da 10.000 Near East Relief yetimi sizi karşılıyor yazılı tabela tutan çocuklar, nadir kartpostal Kaynak: https://neareastmuseum.com/2016/07/29/constantinople-part-4/

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Elazığ, Harput - Ermenice yazılı görünüş - Harpoot gurl Juk Village and Lake

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Ermeni Kültürü-Elazığ, Harput - Ermenice yazılı görünüş - Harpoot gurl Juk Village and Lake

  TLSatıldı
 • Ermeni Ediör / Savaş - Askeri-1908 Meşrutiyet, İstanbul (Constantinople) Ste.Trinite Ermeni kilisesi önü, Ed.Arakelian

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Ermeni Ediör / Savaş - Askeri-1908 Meşrutiyet, İstanbul (Constantinople) Ste.Trinite Ermeni kilisesi önü, Ed.Arakelian

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Zeybekler, Ermeni L.Duk Papazian Constantinople damgalı, Verlag Max Fruchtermann, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Zeybekler, Ermeni L.Duk Papazian Constantinople damgalı, Verlag Max Fruchtermann, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Hipodrom, Ermeni Sylvia Meriam Kupelyan Constantinople damgalı, Max Fruchtermann

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Hipodrom, Ermeni Sylvia Meriam Kupelyan Constantinople damgalı, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası yıkılmış evler, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Ermeni Kültürü-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası yıkılmış evler, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası yanmış ev, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Ermeni Kültürü-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası yanmış ev, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası Fransız Hastanesi ve tipler, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Ermeni Kültürü-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası Fransız Hastanesi ve tipler, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Archeveque de Beyrouth (Lebanon) Bishop İzmirlian - Beyrut başpiskoposu İzmirlian kartpostalı

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Ermeni Kültürü-Archeveque de Beyrouth (Lebanon) Bishop İzmirlian - Beyrut başpiskoposu İzmirlian kartpostalı

  TLSatıldı
 • Taksim meydanında idamlar - Excursion

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Taksim meydanında idamlar - Excursion

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-arkası 1915 Armenian Hangins yazılı, İdamlar fotoğrafı 13x8 cm

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Ermeni Kültürü-arkası 1915 Armenian Hangins yazılı, İdamlar fotoğrafı 13x8 cm

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Harutyun Amira Bezciyan, Ermenice ve Osmanlıca yazılı, Ed.Papazian nadir kartpostal / Ermeni asilli osmanli veziri.İlk merkez bankasini kurarak (19. yy), avrupanın yüzyillardir kullandığı senyoraj hakkını Osmanlı'ya da kazandırmıştır.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Ermeni Kültürü-Harutyun Amira Bezciyan, Ermenice ve Osmanlıca yazılı, Ed.Papazian nadir kartpostal / Ermeni asilli osmanli veziri.İlk merkez bankasini kurarak (19. yy), avrupanın yüzyillardir kullandığı senyoraj hakkını Osmanlı'ya da kazandırmıştır.

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Venezia (İtalya) St.Lazzaro Ermeni adası, Mechitar, ermenice yazılı

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Ermeni Kültürü-Venezia (İtalya) St.Lazzaro Ermeni adası, Mechitar, ermenice yazılı

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Georgia (Gürcistan) Tiflis, Ermeni Vansky Katedrali, Armenian Cathedrale

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Ermeni Kültürü-Georgia (Gürcistan) Tiflis, Ermeni Vansky Katedrali, Armenian Cathedrale

  TLSatıldı
 • Ağrı (Ararat) Kafkas tip ve görünüş, 1916 Rus postasından geçmiş pullu kartpostal

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Ağrı (Ararat) Kafkas tip ve görünüş, 1916 Rus postasından geçmiş pullu kartpostal

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Grand D'Hotel Europe Tchekirgue (Çekirge) par Mihran bey

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Bursa (Brousse) Grand D'Hotel Europe Tchekirgue (Çekirge) par Mihran bey

  TLSatıldı
 • Ermeni Mahallesi-Bursa (Brousse) Setbaşı Lokantası, nadir

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Ermeni Mahallesi-Bursa (Brousse) Setbaşı Lokantası, nadir

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Büyük Gazino ve Lokanta, nadir

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Bursa (Brousse) Büyük Gazino ve Lokanta, nadir

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Parkoteli, nadir

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Bursa (Brousse) Parkoteli, nadir

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-Bursa'da (Brousse) Katolik Ermenilerden Bay Freres'in filatür fabrikası - Interieur de la filature a soie de Bay Freres yazılı

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Ermeni Kültürü-Bursa'da (Brousse) Katolik Ermenilerden Bay Freres'in filatür fabrikası - Interieur de la filature a soie de Bay Freres yazılı

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Etablissement thermal de Yalova, arkası aynı yazıyla nadir damgalı ve pullu

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Bursa (Brousse) Etablissement thermal de Yalova, arkası aynı yazıyla nadir damgalı ve pullu

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Osmanlıca yazılı, sokak görünüşü

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Bursa (Brousse) Osmanlıca yazılı, sokak görünüşü

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Tirilia (Tirilye) pres Mudania (Mudanya) Ed.Melachrino

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Bursa (Brousse) Tirilia (Tirilye) pres Mudania (Mudanya) Ed.Melachrino

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya İngiliz Royal Sovereign gemisinde cenaze merasimi / Sounding "The last post" funeral service of the lat B.Humphries Mudania 2.2.20 H.M.S Royal Sovereign

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya İngiliz Royal Sovereign gemisinde cenaze merasimi / Sounding "The last post" funeral service of the lat B.Humphries Mudania 2.2.20 H.M.S Royal Sovereign

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya İngiliz Royal Sovereign gemisi bombardıman esnasında / 6 guns in action July 6Th 1920

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya İngiliz Royal Sovereign gemisi bombardıman esnasında / 6 guns in action July 6Th 1920

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da deniz uçağı / Seaplane alongside Royal sovereign reporting effect of shellfire Mudania 6 July 1920

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da deniz uçağı / Seaplane alongside Royal sovereign reporting effect of shellfire Mudania 6 July 1920

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da İngiliz Sovereign gemisi bombardıman esnasında / 15 Guns asking Johnny Turks how he feels

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da İngiliz Sovereign gemisi bombardıman esnasında / 15 Guns asking Johnny Turks how he feels

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'ya dönüş yazılı Royal Sovereign gemisinde denizciler / The Warriors return Mudania 6 July

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'ya dönüş yazılı Royal Sovereign gemisinde denizciler / The Warriors return Mudania 6 July

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) İngiliz Royal Sovereign gemisinin Mudanya'yı bombalaması / Bombarding Mudania Royal sovereign

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) İngiliz Royal Sovereign gemisinin Mudanya'yı bombalaması / Bombarding Mudania Royal sovereign

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'nın bombalaması / Bombardment of Mudania 6 July

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'nın bombalaması / Bombardment of Mudania 6 July

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) İngiliz Royal Sovereign gemisi Mudanya iskelesinde / The scened of the Royal sovereing landing 6 July

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) İngiliz Royal Sovereign gemisi Mudanya iskelesinde / The scened of the Royal sovereing landing 6 July

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'nın bombalaması / During the Bombardment of Mudania 6 July

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'nın bombalaması / During the Bombardment of Mudania 6 July

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da bulunan bir asker / Type of nationalist troops Mudania 6 July

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da bulunan bir asker / Type of nationalist troops Mudania 6 July

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) dönemi Şile'de ingiliz askerleri top arabasının başında 16 June 1920 (Shile or Kelia) "BEFORE" Kelia (Kilia) Şile'nin antik dönemdeki isimlerinden birisidir.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) dönemi Şile'de ingiliz askerleri top arabasının başında 16 June 1920 (Shile or Kelia) "BEFORE" Kelia (Kilia) Şile'nin antik dönemdeki isimlerinden birisidir.

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) dönemi Şile'de ingiliz askerleri top arabasının başında 16 June 1920 (Shile or Kelia) "AFTER"

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) dönemi Şile'de ingiliz askerleri top arabasının başında 16 June 1920 (Shile or Kelia) "AFTER"

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) İzmit, Derince'de İngiliz askerler - Demolition party Derindji / Üzeri numaralandırılmış kişilerin isimleri kartpostalın arkasında yazmaktadır, lütfen bakınız.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) İzmit, Derince'de İngiliz askerler - Demolition party Derindji / Üzeri numaralandırılmış kişilerin isimleri kartpostalın arkasında yazmaktadır, lütfen bakınız.

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) İzmit, Derince'de İngiliz askerler - British soldiers, After the explosition

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Savaş - Askeri-1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) İzmit, Derince'de İngiliz askerler - British soldiers, After the explosition

  TLSatıldı
 • Filateli-İzmit (Ismidt) Sahilden genel görünüş, arkası Osmanlı negatif damgalı

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Filateli-İzmit (Ismidt) Sahilden genel görünüş, arkası Osmanlı negatif damgalı

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-İzmit (Ismidt) Demiryolu çevresinde tipler, arkada Türk bayrakları ve Türk ocağı

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Demiryolu Tarihi-İzmit (Ismidt) Demiryolu çevresinde tipler, arkada Türk bayrakları ve Türk ocağı

  TLSatıldı
 • Müzik-Mersin (Mersina) 1909 Jules Ferry müzisyenler - La musique du Jules Ferry chez les soeurs, Ed.Poste Francaise

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Müzik-Mersin (Mersina) 1909 Jules Ferry müzisyenler - La musique du Jules Ferry chez les soeurs, Ed.Poste Francaise

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Torossian-Mersin (Mersine) Sechage de Laine (Yün kurutma) Ed.Armenian Torossian Fr.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Ermeni Editör Torossian-Mersin (Mersine) Sechage de Laine (Yün kurutma) Ed.Armenian Torossian Fr.

  TLSatıldı
 • Filateli-Mersin (Mersine) Rue Centrale, OMF Cilicie sürjarjlı pul, negatif damgalı, Militaire de Mersine kaşeli, nadir kartpostal

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Filateli-Mersin (Mersine) Rue Centrale, OMF Cilicie sürjarjlı pul, negatif damgalı, Militaire de Mersine kaşeli, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Ghazarian-Mersin (Mersine) Messagerie Maritimes, Ed.G.Ghazarian Mersine damgalı

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Ermeni Editör Ghazarian-Mersin (Mersine) Messagerie Maritimes, Ed.G.Ghazarian Mersine damgalı

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Barbiers Ambulant (Berber) Ed.Mavroyannis

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Mersin (Mersine) Barbiers Ambulant (Berber) Ed.Mavroyannis

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Hotel Mersine Palace, Osmanlıca tabela

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Mersin (Mersine) Hotel Mersine Palace, Osmanlıca tabela

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Hotel Mersine Palace, Osmanlıca tabela (Bir önceki kartpostalın nadir fotokart versiyonu)

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Mersin (Mersine) Hotel Mersine Palace, Osmanlıca tabela (Bir önceki kartpostalın nadir fotokart versiyonu)

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Mersin (Mersine) Les Senegalais souhaitent la bienvenue au General Gouraud

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Savaş - Askeri-Mersin (Mersine) Les Senegalais souhaitent la bienvenue au General Gouraud

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Bazar de Yogourt - Yoğurt pazarı

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Mersin (Mersine) Bazar de Yogourt - Yoğurt pazarı

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Hastane caddesi

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Mersin (Mersine) Hastane caddesi

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Deniz kenarı

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Mersin (Mersine) Deniz kenarı

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Yolcu iskelesi

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Mersin (Mersine) Yolcu iskelesi

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Belediye parkında havuz

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Mersin (Mersine) Belediye parkında havuz

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) İstasyon caddesi

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Mersin (Mersine) İstasyon caddesi

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Yeni iskele

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Mersin (Mersine) Yeni iskele

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Tarsus şose yolu

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Mersin (Mersine) Tarsus şose yolu

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Deniz kenarı

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Mersin (Mersine) Deniz kenarı

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Rum kilisesi (Greek church) Osmanlıca yazılı

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Mersin (Mersine) Rum kilisesi (Greek church) Osmanlıca yazılı

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Umumi manzara

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Mersin (Mersine) Umumi manzara

  TLSatıldı
 • Mersin (Mersine) Tarsus alt geçit, Foto Berdan

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Mersin (Mersine) Tarsus alt geçit, Foto Berdan

  TLSatıldı
 • İskenderun (Alexandrette) Grand Hotel d'Europe, çok nadir

  Lot No: 170

  Lot: 170

  İskenderun (Alexandrette) Grand Hotel d'Europe, çok nadir

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-İskenderun (Alexandrette) Gare - Bahnhof

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Demiryolu Tarihi-İskenderun (Alexandrette) Gare - Bahnhof

  TLSatıldı
 • Kahve & Demiryolu Tarihi-İskenderun (Alexandrette) Cafe Capitaine Yorghi

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Kahve & Demiryolu Tarihi-İskenderun (Alexandrette) Cafe Capitaine Yorghi

  TLSatıldı
 • İskenderun (Alexandrette) Sahilde tipler

  Lot No: 173

  Lot: 173

  İskenderun (Alexandrette) Sahilde tipler

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri / Ermeni Editör Abadjian-İskenderun (Alexandrette) Caserne Militaire - Askeri kışla, Ed.Armenian Abadjian

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Savaş - Askeri / Ermeni Editör Abadjian-İskenderun (Alexandrette) Caserne Militaire - Askeri kışla, Ed.Armenian Abadjian

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Abadjian-İskenderun (Alexandrette) Le port - Liman, Ed.Armenian Abadjian

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Ermeni Editör Abadjian-İskenderun (Alexandrette) Le port - Liman, Ed.Armenian Abadjian

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Abadjian-İskenderun (Alexandrette) Vue Generale, Ed.Armenian Abadjian

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Ermeni Editör Abadjian-İskenderun (Alexandrette) Vue Generale, Ed.Armenian Abadjian

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Abadjian-İskenderun (Alexandrette) Hotel Elian, Ed.Armenian Abadjian

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Ermeni Editör Abadjian-İskenderun (Alexandrette) Hotel Elian, Ed.Armenian Abadjian

  TLSatıldı
 • İskenderun (Alexandrette) Rue Marechal Fort

  Lot No: 178

  Lot: 178

  İskenderun (Alexandrette) Rue Marechal Fort

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-İskenderun (Alexandrette) Gare - The Station

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Demiryolu Tarihi-İskenderun (Alexandrette) Gare - The Station

  TLSatıldı
 • İskenderun (Alexandrette) Avenue Bauregard

  Lot No: 180

  Lot: 180

  İskenderun (Alexandrette) Avenue Bauregard

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Guiragossian-İskenderun (Alexandrette) Le port - Liman, Ed.Armenian Guiragossian Beyrouth Lebanon, Photo Bonfils

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Ermeni Editör Guiragossian-İskenderun (Alexandrette) Le port - Liman, Ed.Armenian Guiragossian Beyrouth Lebanon, Photo Bonfils

  TLSatıldı
 • İskenderun (Alexandrette) Vue Generale - Genel görünüş

  Lot No: 182

  Lot: 182

  İskenderun (Alexandrette) Vue Generale - Genel görünüş

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Derounian-İskenderun (Alexandrette) Quartier konak, Ed.Derounian

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Ermeni Editör Derounian-İskenderun (Alexandrette) Quartier konak, Ed.Derounian

  TLSatıldı
 • Filateli-Antakya (Antioche) O.M.F puluna Antakie damgalı, L'oronte, le moulin d'eau (Su Değirmeni - Watermill)

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Filateli-Antakya (Antioche) O.M.F puluna Antakie damgalı, L'oronte, le moulin d'eau (Su Değirmeni - Watermill)

  TLSatıldı
 • Filateli-Antakya (Antioche) şehrin girişi - Syrie puluna Antioche damgalı

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Filateli-Antakya (Antioche) şehrin girişi - Syrie puluna Antioche damgalı

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Derounian-Antakya (Antioche) Les souks, Ed.Derounian Alep

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Ermeni Editör Derounian-Antakya (Antioche) Les souks, Ed.Derounian Alep

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Derounian-Antakya (Antioche) 4 kartpostaldan oluşan panorama, Ed.Derounian Alep

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Ermeni Editör Derounian-Antakya (Antioche) 4 kartpostaldan oluşan panorama, Ed.Derounian Alep

  TLSatıldı
 • Havacılık-Adana (Cilicie) Atterrisage de l'aviateur Poulet, Ed.G.Mizrahi

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Havacılık-Adana (Cilicie) Atterrisage de l'aviateur Poulet, Ed.G.Mizrahi

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Mersin - Arrive du General Gouraud a Mersine (General gouraud'un Mersine gelişi)

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Savaş - Askeri-Mersin - Arrive du General Gouraud a Mersine (General gouraud'un Mersine gelişi)

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Mersin - General Gouraud en gare de Tarsous Mersine (General Gouraud Tarsus garında) G.Mizrahi Adana

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Savaş - Askeri-Mersin - General Gouraud en gare de Tarsous Mersine (General Gouraud Tarsus garında) G.Mizrahi Adana

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Adana (Cilicie) Arrive du General Gouraud, Mizrahi

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Savaş - Askeri-Adana (Cilicie) Arrive du General Gouraud, Mizrahi

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Adana (Cilicie) Nouvelle Gare

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Savaş - Askeri-Adana (Cilicie) Nouvelle Gare

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Adana (Cilicie) General Gouraud et Duffieux en auto

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Savaş - Askeri-Adana (Cilicie) General Gouraud et Duffieux en auto

  TLSatıldı
 • Adana (Cilicie) Osmaniye kürt şefler - chef kurdes d'osmanie

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Adana (Cilicie) Osmaniye kürt şefler - chef kurdes d'osmanie

  TLSatıldı
 • Adana (Cilicie) Un mendiant - dilenci

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Adana (Cilicie) Un mendiant - dilenci

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Adana Erkek Muallim Mektebi kaşeli, Hoca ve çocuklar, arkası ayrıca 1927 osmanlıca yazılı ve kaşeli, nadir kartpostal

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Eğitim Tarihi-Adana Erkek Muallim Mektebi kaşeli, Hoca ve çocuklar, arkası ayrıca 1927 osmanlıca yazılı ve kaşeli, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Adana, osmanlı dönemi nadir görünüş

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Adana, osmanlı dönemi nadir görünüş

  TLSatıldı
 • Edirne (Andrinople) Hotel Djanik pres de la gare, J.Canetti

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Edirne (Andrinople) Hotel Djanik pres de la gare, J.Canetti

  TLSatıldı
 • Edirne (Andrinople) Çatalca, Ville Tchataldja yazılı, Bulgar kaşeli nadir kartpostal

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Edirne (Andrinople) Çatalca, Ville Tchataldja yazılı, Bulgar kaşeli nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Edirne (Andrinople) Dance des villagois de yenikeuy, A.Ilıeff

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Edirne (Andrinople) Dance des villagois de yenikeuy, A.Ilıeff

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Edirne (Andrinople) Grands et petits seminaires slaves de Cara-agatch (Karaağaç) pres Andrinople, Mission de l'assomption en orient

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Eğitim Tarihi-Edirne (Andrinople) Grands et petits seminaires slaves de Cara-agatch (Karaağaç) pres Andrinople, Mission de l'assomption en orient

  TLSatıldı
 • Edirne (Andrinople) Saraçhane, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Edirne (Andrinople) Saraçhane, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Edirne (Andrinople) F.Fettah editörlü 1932 tarihli Silahlı çocuklar ve tipler

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Edirne (Andrinople) F.Fettah editörlü 1932 tarihli Silahlı çocuklar ve tipler

  TLSatıldı
 • Edirne (Andrinople) Osmanlı dönemi nadir görünüş

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Edirne (Andrinople) Osmanlı dönemi nadir görünüş

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Edirne (Andrinople) Erkek muallim mektebi

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Eğitim Tarihi-Edirne (Andrinople) Erkek muallim mektebi

  TLSatıldı
 • Tekirdağ (Rodosto) Boulevard du marche, Ed.Carlino Rodosto

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Tekirdağ (Rodosto) Boulevard du marche, Ed.Carlino Rodosto

  TLSatıldı
 • Tekirdağ (Rodosto) Rue des consulats, Ed.Joseph B.Jerusalem

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Tekirdağ (Rodosto) Rue des consulats, Ed.Joseph B.Jerusalem

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Aktarian-Tekirdağ (Rodosto) Sahilden görünüş, Ed.Stephan Aktarian

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Ermeni Editör Aktarian-Tekirdağ (Rodosto) Sahilden görünüş, Ed.Stephan Aktarian

  TLSatıldı
 • Ermeni Mahallesi-Ankara (Angora) Hisarönü Ermeni mahallesi - Armenian quarter Hissar Eunu

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Ermeni Mahallesi-Ankara (Angora) Hisarönü Ermeni mahallesi - Armenian quarter Hissar Eunu

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi / Ermeni Editör-Ankara (Angora) Hotel de la gare, Ed.Moughamian Freres

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Demiryolu Tarihi / Ermeni Editör-Ankara (Angora) Hotel de la gare, Ed.Moughamian Freres

  TLSatıldı
 • Ankara (Angora) Colonne d'auguste

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Ankara (Angora) Colonne d'auguste

  TLSatıldı
 • Ankara (Angora) Balouk Pazar

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Ankara (Angora) Balouk Pazar

  TLSatıldı
 • Ankara (Angora) Vue de la caserne, Le Monastere (Manastır)

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Ankara (Angora) Vue de la caserne, Le Monastere (Manastır)

  TLSatıldı
 • Ankara (Angora) Osmanlıca yazılı nadir görünüş

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Ankara (Angora) Osmanlıca yazılı nadir görünüş

  TLSatıldı
 • 4 adet Ankara (Angora) Osmanlıca yazılı Çankaya köşkü içi, dış görünüşü ve girişi kartpostalı

  Lot No: 215

  Lot: 215

  4 adet Ankara (Angora) Osmanlıca yazılı Çankaya köşkü içi, dış görünüşü ve girişi kartpostalı

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-1930 Ankara hatırası yazılı, TCDD trenin önünde tipler

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Demiryolu Tarihi-1930 Ankara hatırası yazılı, TCDD trenin önünde tipler

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-17.03.1920 Souvenir d'Alexandrette Syrie (İskenderun) yazılı tabela önünde askerler, nadir kartpostal

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Savaş - Askeri-17.03.1920 Souvenir d'Alexandrette Syrie (İskenderun) yazılı tabela önünde askerler, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Alexandrette (İskenderun) Eglise des R.R.P.P Franciscaine - Fransisken kilisesi, nadir

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Alexandrette (İskenderun) Eglise des R.R.P.P Franciscaine - Fransisken kilisesi, nadir

  TLSatıldı
 • Arkası İspanyolca "Mi padre en Ankara" yazılı (Babam Ankara'da) 2 adet kartpostal / İspanyol adam muhtemelen bir zeytinyağı üreticisini ziyaret etmiş.Diğer kartpostalda da üreticiyi tek halde görüyorsunuz.

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Arkası İspanyolca "Mi padre en Ankara" yazılı (Babam Ankara'da) 2 adet kartpostal / İspanyol adam muhtemelen bir zeytinyağı üreticisini ziyaret etmiş.Diğer kartpostalda da üreticiyi tek halde görüyorsunuz.

  TLSatıldı
 • 23 Nisan 1920 Ankara, Türkiye Büyük Millet Meclisi açılış günü, meclisin önü, nadir kartpostal

  Lot No: 220

  Lot: 220

  23 Nisan 1920 Ankara, Türkiye Büyük Millet Meclisi açılış günü, meclisin önü, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Muğla - Milas İtalyan karargahı işgal dönemi 1919 (İtalyanca; askeri foto kopya edilemez damgalı) çok nadir fotoğraf 12x17 cm

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Muğla - Milas İtalyan karargahı işgal dönemi 1919 (İtalyanca; askeri foto kopya edilemez damgalı) çok nadir fotoğraf 12x17 cm

  TLSatıldı
 • Bodrum (Halicarnassus) Kale ve şehrin görünüşü, nadir kartpostal

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Bodrum (Halicarnassus) Kale ve şehrin görünüşü, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Postane-Ayyıldızlı tabelada "Postes - Telegraphes" olarak Fransızca ve Osmanlıca yazılı, muhtemelen Ege bölgesinde (İzmir, Aydın, Manisa olabilir) bir Postane ve önünde Osmanlı fesli tipler, çok nadir kartpostal

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Postane-Ayyıldızlı tabelada "Postes - Telegraphes" olarak Fransızca ve Osmanlıca yazılı, muhtemelen Ege bölgesinde (İzmir, Aydın, Manisa olabilir) bir Postane ve önünde Osmanlı fesli tipler, çok nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Umum Ekmekçi Cemiyeti bayrağı önünde, İstanbul'un kurtuluşunun 4.yılı şerefine Taksim'de bulunan tipler, Osmanlıca rakam yazan plakalı araba, nadir kartpostal

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Umum Ekmekçi Cemiyeti bayrağı önünde, İstanbul'un kurtuluşunun 4.yılı şerefine Taksim'de bulunan tipler, Osmanlıca rakam yazan plakalı araba, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Üzülmez Tüneli'nin giriş

  Lot No: 225

  Lot: 225

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Üzülmez Tüneli'nin giriş

  TLSatıldı
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Osmanlıca yazılı, Tünel girişi

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Osmanlıca yazılı, Tünel girişi

  TLSatıldı
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Osmanlı dönemi, Tünel girişi önünde tipler

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Osmanlı dönemi, Tünel girişi önünde tipler

  TLSatıldı
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) manoeuvres aux stocks dans le port de zongouldak

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) manoeuvres aux stocks dans le port de zongouldak

  TLSatıldı
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Plan aerien de Kerpetchlik et station de dechargement

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Plan aerien de Kerpetchlik et station de dechargement

  TLSatıldı
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Clair de lune dans le port de zongouldak

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Clair de lune dans le port de zongouldak

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü / Savaş - Askeri-Gaziantep, Kilis (Killis) Ermeni kilisesi ve önünde Fransız askerler - Armenian church in middle, Ed.Wattar Freres

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Ermeni Kültürü / Savaş - Askeri-Gaziantep, Kilis (Killis) Ermeni kilisesi ve önünde Fransız askerler - Armenian church in middle, Ed.Wattar Freres

  TLSatıldı
 • Gaziantep, Kilis (Killis) Çarşı ve sosyal yaşam

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Gaziantep, Kilis (Killis) Çarşı ve sosyal yaşam

  TLSatıldı
 • Gaziantep (Aintab) Genel görünüş

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Gaziantep (Aintab) Genel görünüş

  TLSatıldı
 • Aydın (Aidin) Rue Kepezi olarak rumca yazılı tipler ve arkada rum kilisesi (Greek Script and church back side)

  Lot No: 234

  Lot: 234

  Aydın (Aidin) Rue Kepezi olarak rumca yazılı tipler ve arkada rum kilisesi (Greek Script and church back side)

  TLSatıldı
 • Aydın (Aidin) devant yeni djami / Yeni camii önünde abdest alan tipler

  Lot No: 235

  Lot: 235

  Aydın (Aidin) devant yeni djami / Yeni camii önünde abdest alan tipler

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Aydın (Aidin) Askerler - Soldiers, Librarie et Papeterie Hussein Tevfik aidin editörlü, nadir kartpostal

  Lot No: 236

  Lot: 236

  Savaş - Askeri-Aydın (Aidin) Askerler - Soldiers, Librarie et Papeterie Hussein Tevfik aidin editörlü, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Müzik-Manisa (Magnesie) İdadiye okulu orkestrası

  Lot No: 237

  Lot: 237

  Müzik-Manisa (Magnesie) İdadiye okulu orkestrası

  TLSatıldı
 • Halıcılık-İzmir (Smyrne - Coula) Kula'da halı dokuyanlar

  Lot No: 238

  Lot: 238

  Halıcılık-İzmir (Smyrne - Coula) Kula'da halı dokuyanlar

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Querkkecelian-Amasya (Amassia) Kelfet Ghazi, Ed.Querkkecelian

  Lot No: 239

  Lot: 239

  Ermeni Editör Querkkecelian-Amasya (Amassia) Kelfet Ghazi, Ed.Querkkecelian

  TLSatıldı
 • Ayvalık (Aivaly) Vue de l'abbaye Sainte Vendredi, haliyle (please see condition)

  Lot No: 240

  Lot: 240

  Ayvalık (Aivaly) Vue de l'abbaye Sainte Vendredi, haliyle (please see condition)

  TLSatıldı
 • Erzincan - Strasse in Erzindjan, nadir osmanlı dönemi kartpostal

  Lot No: 241

  Lot: 241

  Erzincan - Strasse in Erzindjan, nadir osmanlı dönemi kartpostal

  TLSatıldı
 • Diyarbakır (Diarbekir) Pont du tigre, haliyle (Please see condition)

  Lot No: 242

  Lot: 242

  Diyarbakır (Diarbekir) Pont du tigre, haliyle (Please see condition)

  TLSatıldı
 • Diyarbakır, Osmanlı yazılı görünüş

  Lot No: 243

  Lot: 243

  Diyarbakır, Osmanlı yazılı görünüş

  TLSatıldı
 • İran - Salmas'ta Kürt kadın ve Kürt aşireti (Tribut kurde) 1903 Teheran olarak pullu postadan geçmiş

  Lot No: 244

  Lot: 244

  İran - Salmas'ta Kürt kadın ve Kürt aşireti (Tribut kurde) 1903 Teheran olarak pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Noble kurd bey - Kürt tip

  Lot No: 245

  Lot: 245

  İstanbul (Constantinople) Noble kurd bey - Kürt tip

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Noblesse jeune kurde - Genç kürt çocuk

  Lot No: 246

  Lot: 246

  İstanbul (Constantinople) Noblesse jeune kurde - Genç kürt çocuk

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Kurtuluş Savaşı kahramanlarından Kürt Kara Fatma, Max Fruchtermann

  Lot No: 247

  Lot: 247

  Savaş - Askeri-Kurtuluş Savaşı kahramanlarından Kürt Kara Fatma, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kürt tipler

  Lot No: 248

  Lot: 248

  İstanbul (Constantinople) Kürt tipler

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) parçalı kartpostal, Kürt Asilzade & Hintli Azilzade

  Lot No: 249

  Lot: 249

  İstanbul (Constantinople) parçalı kartpostal, Kürt Asilzade & Hintli Azilzade

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) parçalı kartpostal, Bileyci & Kürt & Karadağlı tip (Montenegro)

  Lot No: 250

  Lot: 250

  İstanbul (Constantinople) parçalı kartpostal, Bileyci & Kürt & Karadağlı tip (Montenegro)

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kürt kadın, Max Fruchtermann

  Lot No: 251

  Lot: 251

  İstanbul (Constantinople) Kürt kadın, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Missirlian-Kürt ailesi - Famille kurde, Ed. Missirlian Halep Aleppo

  Lot No: 252

  Lot: 252

  Ermeni Editör Missirlian-Kürt ailesi - Famille kurde, Ed. Missirlian Halep Aleppo

  TLSatıldı
 • Kürt kadın - Type curde, arkası Alexandrette (İskenderun) olarak pullu postadan geçmiş

  Lot No: 253

  Lot: 253

  Kürt kadın - Type curde, arkası Alexandrette (İskenderun) olarak pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Vues de Perse - femme kurde en priere / İran'da dua eden kürt kadın

  Lot No: 254

  Lot: 254

  Vues de Perse - femme kurde en priere / İran'da dua eden kürt kadın

  TLSatıldı
 • Yahudi Kültürü-İstanbul (Constantinople) Yahudi dilenciler - Mendiant juif

  Lot No: 255

  Lot: 255

  Yahudi Kültürü-İstanbul (Constantinople) Yahudi dilenciler - Mendiant juif

  TLSatıldı
 • Yahudi Kültürü-Lebanon Beyrouth (Lübnan Beyrut) Femme juives en costumes de sortie, arkası Hotel Belle vue Jericho kaşeli

  Lot No: 256

  Lot: 256

  Yahudi Kültürü-Lebanon Beyrouth (Lübnan Beyrut) Femme juives en costumes de sortie, arkası Hotel Belle vue Jericho kaşeli

  TLSatıldı
 • Yahudi Kültürü-Selanik (Salonique) Grand Rabbin - Hahambaşı

  Lot No: 257

  Lot: 257

  Yahudi Kültürü-Selanik (Salonique) Grand Rabbin - Hahambaşı

  TLSatıldı
 • Yahudi Kültürü-Selanik (Salonique) Rue Vardar et Hamal İsraelites du pays - Ed.G.Bader

  Lot No: 258

  Lot: 258

  Yahudi Kültürü-Selanik (Salonique) Rue Vardar et Hamal İsraelites du pays - Ed.G.Bader

  TLSatıldı
 • Yahudi Kültürü-Selanik (Salonique) Yahudi mezarlığında tip - Dans les cimetiere israelites

  Lot No: 259

  Lot: 259

  Yahudi Kültürü-Selanik (Salonique) Yahudi mezarlığında tip - Dans les cimetiere israelites

  TLSatıldı
 • Yahudi Kültürü-Selanik (Salonique) Campagne d'orient Femme juives de Salonique - Selanik'li yahudi kadınlar

  Lot No: 260

  Lot: 260

  Yahudi Kültürü-Selanik (Salonique) Campagne d'orient Femme juives de Salonique - Selanik'li yahudi kadınlar

  TLSatıldı
 • Yahudi Kültürü-Selanik (Salonique) Costumes israelites, Yahudi tip - Jewish

  Lot No: 261

  Lot: 261

  Yahudi Kültürü-Selanik (Salonique) Costumes israelites, Yahudi tip - Jewish

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü-İstanbul (Constantinople) Cesaire Kayser et P.Leonard Tardy membre honoraire de notre communaute greek de constantinople

  Lot No: 262

  Lot: 262

  Yunan Kültürü-İstanbul (Constantinople) Cesaire Kayser et P.Leonard Tardy membre honoraire de notre communaute greek de constantinople

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü-Nikiphoros Pretre Grec de Meneligue (Macedoine) a accompagne les membres du comite Turc / Yunan rahibi Türk komite üyelerine eşlik etmesi yazılı çok nadir kartpostal

  Lot No: 263

  Lot: 263

  Yunan Kültürü-Nikiphoros Pretre Grec de Meneligue (Macedoine) a accompagne les membres du comite Turc / Yunan rahibi Türk komite üyelerine eşlik etmesi yazılı çok nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Turquie - Greece, Türk ve Rum tiplerle birlikte Edirne, Rumeli ve Balkanları gösteren taş baskı nadir kartpostal

  Lot No: 264

  Lot: 264

  Turquie - Greece, Türk ve Rum tiplerle birlikte Edirne, Rumeli ve Balkanları gösteren taş baskı nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • İşgal dönemi (Occupation Period) Greek soldier, Sainte Sophie de Constantinople - Yunan askeri Ayasofya Camii önünde

Sinan Meydan'ın köşe yazısında bu kartpostalin görseli kullanılmıştır: https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarlar/sinan-meydan/danistay-ayasofya-ve-ataturk-5926955/

  Lot No: 265

  Lot: 265

  İşgal dönemi (Occupation Period) Greek soldier, Sainte Sophie de Constantinople - Yunan askeri Ayasofya Camii önünde Sinan Meydan'ın köşe yazısında bu kartpostalin görseli kullanılmıştır: https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarlar/sinan-meydan/danistay-ayasofya-ve-ataturk-5926955/

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü / Savaş - Askeri-1912 Türk - Rum Savaşı (Turkish - Greek War) Osmanlı esirler, taş baskı kartpostal

  Lot No: 266

  Lot: 266

  Yunan Kültürü / Savaş - Askeri-1912 Türk - Rum Savaşı (Turkish - Greek War) Osmanlı esirler, taş baskı kartpostal

  TLSatıldı
 • İşgal dönemi (Occupation Period) Greek soldiers, Sainte Sophie de Constantinople - Yunan askerleri Ayasofya Camii önünde

  Lot No: 267

  Lot: 267

  İşgal dönemi (Occupation Period) Greek soldiers, Sainte Sophie de Constantinople - Yunan askerleri Ayasofya Camii önünde

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü / Savaş - Askeri-Bursa (Brousse) Gemlik, 1920 işgal dönemi Rum General'in gelişi - arkası; Commander Fothergill receiving the greek commander into relieved the Marlboros at guemlik 1920 yazılı

  Lot No: 268

  Lot: 268

  Yunan Kültürü / Savaş - Askeri-Bursa (Brousse) Gemlik, 1920 işgal dönemi Rum General'in gelişi - arkası; Commander Fothergill receiving the greek commander into relieved the Marlboros at guemlik 1920 yazılı

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü-İstanbul (Constantinople) Rum Ortodox Patrikler

  Lot No: 269

  Lot: 269

  Yunan Kültürü-İstanbul (Constantinople) Rum Ortodox Patrikler

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü-İstanbul (Constantinople) Patriarche Orthodoxe Joachim

  Lot No: 270

  Lot: 270

  Yunan Kültürü-İstanbul (Constantinople) Patriarche Orthodoxe Joachim

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü-İstanbul (Constantinople) Gymnase Grec a Phanar - Fener Rum Patrikhanesi, Max Fruchtermann

  Lot No: 271

  Lot: 271

  Yunan Kültürü-İstanbul (Constantinople) Gymnase Grec a Phanar - Fener Rum Patrikhanesi, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Büyükada - Prinkipo, Rum bayrakları ve tabelalar, Brasserie, Restaurant - Promenades du cafe, Max Fruchtermann

  Lot No: 272

  Lot: 272

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Büyükada - Prinkipo, Rum bayrakları ve tabelalar, Brasserie, Restaurant - Promenades du cafe, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Eglise greek de la Trinite - Pera'da Rum Trinite kilisesi, Max Fruchtermann Haliyle (Please see condition)

  Lot No: 273

  Lot: 273

  İstanbul (Constantinople) Eglise greek de la Trinite - Pera'da Rum Trinite kilisesi, Max Fruchtermann Haliyle (Please see condition)

  TLSatıldı
 • Türk ve Rum Avcı (Jager) tip, taş baskı nadir kartpostal

  Lot No: 274

  Lot: 274

  Türk ve Rum Avcı (Jager) tip, taş baskı nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör-Erzurum Tortum (Thourtoum) Ermenice yazılı görünüş, IMP Mechitariste Vienne

  Lot No: 275

  Lot: 275

  Ermeni Editör-Erzurum Tortum (Thourtoum) Ermenice yazılı görünüş, IMP Mechitariste Vienne

  TLSatıldı
 • 1930'larda Kelkit nehrinden Tokat Niksar görünüşü

  Lot No: 276

  Lot: 276

  1930'larda Kelkit nehrinden Tokat Niksar görünüşü

  TLSatıldı
 • Uşak ispirto fabrikası, osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 277

  Lot: 277

  Uşak ispirto fabrikası, osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSatıldı
 • 1917 Selanik (Salonique) Yangını (Fire) Havadan nadir görünüş - Rare aerial view, 17x12 cm fotoğraf

  Lot No: 278

  Lot: 278

  1917 Selanik (Salonique) Yangını (Fire) Havadan nadir görünüş - Rare aerial view, 17x12 cm fotoğraf

  TLSatıldı
 • 1917 Selanik (Salonique) Yangını (Fire) Havadan nadir görünüş - Rare aerial view, 17x12 cm fotoğraf

  Lot No: 279

  Lot: 279

  1917 Selanik (Salonique) Yangını (Fire) Havadan nadir görünüş - Rare aerial view, 17x12 cm fotoğraf

  TLSatıldı
 • 1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Şehrin görünüşü - Rare view, 17x12 cm fotoğraf

  Lot No: 280

  Lot: 280

  1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Şehrin görünüşü - Rare view, 17x12 cm fotoğraf

  TLSatıldı
 • 1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Şehrin görünüşü - Rare view, 17x12 cm fotoğraf

  Lot No: 281

  Lot: 281

  1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Şehrin görünüşü - Rare view, 17x12 cm fotoğraf

  TLSatıldı
 • 1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) 4 adet 7x11 cm'er fotoğraf - Fotoğrafta gördüğünüz gibi yanyana getirildiğinde şehrin panoraması oluşuyor.Each photo 7x11 cm

  Lot No: 282

  Lot: 282

  1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) 4 adet 7x11 cm'er fotoğraf - Fotoğrafta gördüğünüz gibi yanyana getirildiğinde şehrin panoraması oluşuyor.Each photo 7x11 cm

  TLSatıldı
 • 1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Sosyal yaşam ve halk, 8x12 cm fotoğraf

  Lot No: 283

  Lot: 283

  1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Sosyal yaşam ve halk, 8x12 cm fotoğraf

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Padişah fermanının okunması - lecture d'un firman imperial

  Lot No: 284

  Lot: 284

  Selanik (Salonique) Padişah fermanının okunması - lecture d'un firman imperial

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Convoi du criminel pendu a la place du tour blanche

  Lot No: 285

  Lot: 285

  Selanik (Salonique) Convoi du criminel pendu a la place du tour blanche

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Consulat general d'Autriche hongrie & Consulat General du Greek - Monastere Grec

  Lot No: 286

  Lot: 286

  Selanik (Salonique) Consulat general d'Autriche hongrie & Consulat General du Greek - Monastere Grec

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) 1903 yangınından sonra Osmanlı Bankasını gösteren nadir parçalı kartpostal

  Lot No: 287

  Lot: 287

  Selanik (Salonique) 1903 yangınından sonra Osmanlı Bankasını gösteren nadir parçalı kartpostal

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Vieille porte de la prison Yedi coule, Ed.Varsano

  Lot No: 288

  Lot: 288

  Selanik (Salonique) Vieille porte de la prison Yedi coule, Ed.Varsano

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Taş baskı, Limanın ve kulenin görünüşü, Warenhaus S.Krautkopf Mergentheim yazılı, 1898 pullu postadan geçmiş

  Lot No: 289

  Lot: 289

  Selanik (Salonique) Taş baskı, Limanın ve kulenin görünüşü, Warenhaus S.Krautkopf Mergentheim yazılı, 1898 pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Sahil görünüşü, 1899 pullu postadan geçmiş, Ed.Verlag von G.Bader

  Lot No: 290

  Lot: 290

  Selanik (Salonique) Sahil görünüşü, 1899 pullu postadan geçmiş, Ed.Verlag von G.Bader

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Une rue du centre de la ville (Vue tres originale) Ed. L.Molho

  Lot No: 291

  Lot: 291

  Selanik (Salonique) Une rue du centre de la ville (Vue tres originale) Ed. L.Molho

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Vue generale du quai, Ed. David M.Assaei

  Lot No: 292

  Lot: 292

  Selanik (Salonique) Vue generale du quai, Ed. David M.Assaei

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Rue du vardar

  Lot No: 293

  Lot: 293

  Selanik (Salonique) Rue du vardar

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Boulevard Hamidie a Salonique, arkası "Ahmed Durri Ecole du commerce Yadiguerie Terekki Salonique" damgalı

  Lot No: 294

  Lot: 294

  Selanik (Salonique) Boulevard Hamidie a Salonique, arkası "Ahmed Durri Ecole du commerce Yadiguerie Terekki Salonique" damgalı

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Cascades de Kara Ahmed a Karaferia, Ed.H.Vassif

  Lot No: 295

  Lot: 295

  Selanik (Salonique) Cascades de Kara Ahmed a Karaferia, Ed.H.Vassif

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Costumes Villageois, arkası "Direction du service aeronautique de l'armee Orient" kaşeli, Ed.Barzilai

  Lot No: 296

  Lot: 296

  Selanik (Salonique) Costumes Villageois, arkası "Direction du service aeronautique de l'armee Orient" kaşeli, Ed.Barzilai

  TLSatıldı
 • Selanik (Salonique) Groupe de brigands Greek, Ed.Barzilai

  Lot No: 297

  Lot: 297

  Selanik (Salonique) Groupe de brigands Greek, Ed.Barzilai

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Selanik (Salonique) Officier Ottoman & Bande Greek combattant en macedoine pour la liberte, 1908 pullu postadan geçmiş

  Lot No: 298

  Lot: 298

  Savaş - Askeri-Selanik (Salonique) Officier Ottoman & Bande Greek combattant en macedoine pour la liberte, 1908 pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Manastır (Monastir) Greek soldiers Chefs grecs, Karavitis, volanis, Makris

  Lot No: 299

  Lot: 299

  Savaş - Askeri-Manastır (Monastir) Greek soldiers Chefs grecs, Karavitis, volanis, Makris

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) prise par la bayonette des reglages ennemis

  Lot No: 300

  Lot: 300

  Savaş - Askeri-1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) prise par la bayonette des reglages ennemis

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Type Orientale

  Lot No: 301

  Lot: 301

  Savaş - Askeri-1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Type Orientale

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Ruines des sardes

  Lot No: 302

  Lot: 302

  Savaş - Askeri-1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Ruines des sardes

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Lettre dictee

  Lot No: 303

  Lot: 303

  Savaş - Askeri-1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Lettre dictee

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü-Greece (Yunanistan) Grande Brasserie Restaurant Olympia, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 304

  Lot: 304

  Yunan Kültürü-Greece (Yunanistan) Grande Brasserie Restaurant Olympia, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü-Greece (Yunanistan) Athens, taş baskı parçalı kartpostal

  Lot No: 305

  Lot: 305

  Yunan Kültürü-Greece (Yunanistan) Athens, taş baskı parçalı kartpostal

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü-Greece (Yunanistan) taş baskı tipler

  Lot No: 306

  Lot: 306

  Yunan Kültürü-Greece (Yunanistan) taş baskı tipler

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü-Greece (Yunanistan) Famille royal de grece

  Lot No: 307

  Lot: 307

  Yunan Kültürü-Greece (Yunanistan) Famille royal de grece

  TLSatıldı
 • Yunan Kültürü-Greece (Yunanistan) Corfou, 2'li panorama

  Lot No: 308

  Lot: 308

  Yunan Kültürü-Greece (Yunanistan) Corfou, 2'li panorama

  TLSatıldı
 • Üsküp (Uskub) Osmanlı Bankası, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 309

  Lot: 309

  Üsküp (Uskub) Osmanlı Bankası, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Üsküp (Uskub) 3'lü panorama

  Lot No: 310

  Lot: 310

  Üsküp (Uskub) 3'lü panorama

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Üsküp (Uskub) Artillerie - Toplar, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 311

  Lot: 311

  Savaş - Askeri-Üsküp (Uskub) Artillerie - Toplar, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Dedeağaç (Dedeagatch) Fenerden şehrin görünüşü, 1909 osmanlı dönemi pullu postadan geçmiş, Ed.Evnouchides

  Lot No: 312

  Lot: 312

  Dedeağaç (Dedeagatch) Fenerden şehrin görünüşü, 1909 osmanlı dönemi pullu postadan geçmiş, Ed.Evnouchides

  TLSatıldı
 • Dedeağaç (Dedeagatch) 1903 Osmanlı dönemi, Kilise

  Lot No: 313

  Lot: 313

  Dedeağaç (Dedeagatch) 1903 Osmanlı dönemi, Kilise

  TLSatıldı
 • Manastır (Monastir) Chirok sokak, Bazar Hamidie tabelası solda

  Lot No: 314

  Lot: 314

  Manastır (Monastir) Chirok sokak, Bazar Hamidie tabelası solda

  TLSatıldı
 • Manastır (Monastir) Avenue de la gare, 1909 postadan geçmiş

  Lot No: 315

  Lot: 315

  Manastır (Monastir) Avenue de la gare, 1909 postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Manastır (Monastir) Exercices des eleves militaires, 1911 postadan geçmiş

  Lot No: 316

  Lot: 316

  Manastır (Monastir) Exercices des eleves militaires, 1911 postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Manastır (Monastir) Avenue des casernes, 1911 postadan geçmiş

  Lot No: 317

  Lot: 317

  Manastır (Monastir) Avenue des casernes, 1911 postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Manastır (Monastir) Exercices des eleves militaires, 1911 postadan geçmiş

  Lot No: 318

  Lot: 318

  Manastır (Monastir) Exercices des eleves militaires, 1911 postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Sol tarafta Rumca tabelalar bulunan, Camii'ninde bulunduğu balkanlarda bir şehir fotoğrafı 8x13 cm

  Lot No: 319

  Lot: 319

  Sol tarafta Rumca tabelalar bulunan, Camii'ninde bulunduğu balkanlarda bir şehir fotoğrafı 8x13 cm

  TLSatıldı
 • Greece (Yunanistan) 1907 Janina (Ioannina) 2'li panorama

  Lot No: 320

  Lot: 320

  Greece (Yunanistan) 1907 Janina (Ioannina) 2'li panorama

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Konya Milli Mücadele mitingi, 7x11 cm fotoğraf

  Lot No: 321

  Lot: 321

  Savaş - Askeri-Konya Milli Mücadele mitingi, 7x11 cm fotoğraf

  TLSatıldı
 • Filateli-Konya, Osmanlıca yazılı sokak ve sosyal yaşam

  Lot No: 322

  Lot: 322

  Filateli-Konya, Osmanlıca yazılı sokak ve sosyal yaşam

  TLSatıldı
 • Konya (Konia) parçalı kartpostal, Kürtler - Feldpost Bosanti damgalı

  Lot No: 323

  Lot: 323

  Konya (Konia) parçalı kartpostal, Kürtler - Feldpost Bosanti damgalı

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Solakian-Konya (Konia) Medrese Kara Tchai, Ed.Solakian

  Lot No: 324

  Lot: 324

  Ermeni Editör Solakian-Konya (Konia) Medrese Kara Tchai, Ed.Solakian

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Solakian-Konya (Konia) Sirtchali Medrese, Ed.Solakian

  Lot No: 325

  Lot: 325

  Ermeni Editör Solakian-Konya (Konia) Sirtchali Medrese, Ed.Solakian

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-Kütahya istasyonu, postadan geçmiş

  Lot No: 326

  Lot: 326

  Demiryolu Tarihi-Kütahya istasyonu, postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • 1937 Kütahya, nadir görünüş

  Lot No: 327

  Lot: 327

  1937 Kütahya, nadir görünüş

  TLSatıldı
 • Kütahya görünüş, kartpostal

  Lot No: 328

  Lot: 328

  Kütahya görünüş, kartpostal

  TLSatıldı
 • Malatya istasyonu, kartpostal

  Lot No: 329

  Lot: 329

  Malatya istasyonu, kartpostal

  TLSatıldı
 • Antalya saat kulesi

  Lot No: 330

  Lot: 330

  Antalya saat kulesi

  TLSatıldı
 • Hukuk Tarihi-Balikesir Hükümet caddesi - Avukat Bohor Fikri ve Mülazım ahmet tabelaları gözükmektedir.

  Lot No: 331

  Lot: 331

  Hukuk Tarihi-Balikesir Hükümet caddesi - Avukat Bohor Fikri ve Mülazım ahmet tabelaları gözükmektedir.

  TLSatıldı
 • Osmanlıca yazılı Balıkesir Bandırma ile ilgili 2 kartpostal

  Lot No: 332

  Lot: 332

  Osmanlıca yazılı Balıkesir Bandırma ile ilgili 2 kartpostal

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-Konya Garında, Bagdad yazılı trenin üzerinde Osmanlı tipler, nadir kartpostal

  Lot No: 333

  Lot: 333

  Demiryolu Tarihi-Konya Garında, Bagdad yazılı trenin üzerinde Osmanlı tipler, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Diyarbakır, Osmanlı dönemi Hasanpaşa hanı

  Lot No: 334

  Lot: 334

  Diyarbakır, Osmanlı dönemi Hasanpaşa hanı

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Sultan Abdülhamid'in tahta çıkışının 25.Yıldönümü reklamlı, Yıldız Sarayı ve Hamidiye camii taş baskı kartpostal

  Lot No: 335

  Lot: 335

  Savaş - Askeri-Sultan Abdülhamid'in tahta çıkışının 25.Yıldönümü reklamlı, Yıldız Sarayı ve Hamidiye camii taş baskı kartpostal

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in İstanbul ziyareti, Sultan Abdülhamid ve Kaiser Wilhelm, Beyazıt meydanı İstanbul üniversitesi görünüşlü parçalı kartpostal, postadan geçmiş

  Lot No: 336

  Lot: 336

  Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in İstanbul ziyareti, Sultan Abdülhamid ve Kaiser Wilhelm, Beyazıt meydanı İstanbul üniversitesi görünüşlü parçalı kartpostal, postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, taş baskı kartpostal

  Lot No: 337

  Lot: 337

  Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, taş baskı kartpostal

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, taş baskı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 338

  Lot: 338

  Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, taş baskı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Palestine - Filistin) ziyareti, taş baskı kartpostal

  Lot No: 339

  Lot: 339

  Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Palestine - Filistin) ziyareti, taş baskı kartpostal

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Palestine - Filistin) ziyareti, taş baskı kartpostal

  Lot No: 340

  Lot: 340

  Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Palestine - Filistin) ziyareti, taş baskı kartpostal

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, parçalı kartpostal

  Lot No: 341

  Lot: 341

  Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, parçalı kartpostal

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Yafa) ziyareti, parçalı kartpostal, Jerusalem olarak pullu postadan geçmiş

  Lot No: 342

  Lot: 342

  Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Yafa) ziyareti, parçalı kartpostal, Jerusalem olarak pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Yunanistan (Greece) ziyareti, Yunan Kralı ve Kaiser parçalı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 343

  Lot: 343

  Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Yunanistan (Greece) ziyareti, Yunan Kralı ve Kaiser parçalı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Mısır (Egypt) ziyareti, Kahire (Cairo) ve Kaiser parçalı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 344

  Lot: 344

  Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Mısır (Egypt) ziyareti, Kahire (Cairo) ve Kaiser parçalı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, Türkiye ve Ortadoğu haritası ile Kudüs panoraması, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 345

  Lot: 345

  Savaş - Askeri-1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, Türkiye ve Ortadoğu haritası ile Kudüs panoraması, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Gruss Aus Jerusalem (Kudüs) Landungssteg in Haifa (Hayfa) yazılı Türk bayrakları ve arkası 1900 Jerusalem Osmanlı damgalı postadan geçmiş, hafif bir kondisyon düşüklüğü mevcuttur.

  Lot No: 346

  Lot: 346

  Gruss Aus Jerusalem (Kudüs) Landungssteg in Haifa (Hayfa) yazılı Türk bayrakları ve arkası 1900 Jerusalem Osmanlı damgalı postadan geçmiş, hafif bir kondisyon düşüklüğü mevcuttur.

  TLSatıldı
 • Gruss aus Jaffa (Yafa) taş baskı parçalı kartpostal

  Lot No: 347

  Lot: 347

  Gruss aus Jaffa (Yafa) taş baskı parçalı kartpostal

  TLSatıldı
 • Souvenir de Jericho (Eriha) taş baskı parçalı kartpostal Ed.Jerusalem (Kudüs) L.Schoenecke

  Lot No: 348

  Lot: 348

  Souvenir de Jericho (Eriha) taş baskı parçalı kartpostal Ed.Jerusalem (Kudüs) L.Schoenecke

  TLSatıldı
 • 1901 Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) taş baskı parçalı kartpostal

  Lot No: 349

  Lot: 349

  1901 Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) taş baskı parçalı kartpostal

  TLSatıldı
 • Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Vue du port - Limanın görünüşü

  Lot No: 350

  Lot: 350

  Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Vue du port - Limanın görünüşü

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Etablissement des soeurs St.Charles Borromee

  Lot No: 351

  Lot: 351

  Eğitim Tarihi-Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Etablissement des soeurs St.Charles Borromee

  TLSatıldı
 • Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Mont Liban, Patriarche Maronites a paris 1905

  Lot No: 352

  Lot: 352

  Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Mont Liban, Patriarche Maronites a paris 1905

  TLSatıldı
 • Palastina (Filistin - Hayfa) Haifa, haus der familie aimann

  Lot No: 353

  Lot: 353

  Palastina (Filistin - Hayfa) Haifa, haus der familie aimann

  TLSatıldı
 • Jerusalem (Kudüs) Ağlama duvarı

  Lot No: 354

  Lot: 354

  Jerusalem (Kudüs) Ağlama duvarı

  TLSatıldı
 • 3 adet Halep (Aleppo) kartpostalı, Grand Rue de Bab-El-Faradj & Rue du serail, Wattar Freres / Place telal

  Lot No: 355

  Lot: 355

  3 adet Halep (Aleppo) kartpostalı, Grand Rue de Bab-El-Faradj & Rue du serail, Wattar Freres / Place telal

  TLSatıldı
 • Panorama-Wattar Freres editörlü, orijinal kabında 8 kartpostal oluşan, 110x10 cm ölçüsünde Halep panoraması (Panoramique d'alep)

  Lot No: 356

  Lot: 356

  Panorama-Wattar Freres editörlü, orijinal kabında 8 kartpostal oluşan, 110x10 cm ölçüsünde Halep panoraması (Panoramique d'alep)

  TLSatıldı
 • Booklet-Souvenir de Cilicie (Adana) orijinal kabında Papadopoulos Mersine editörlü, 16 adetten renkli Mersin kartpostalından oluşan nadir booklet

  Lot No: 357

  Lot: 357

  Booklet-Souvenir de Cilicie (Adana) orijinal kabında Papadopoulos Mersine editörlü, 16 adetten renkli Mersin kartpostalından oluşan nadir booklet

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Yeşil Camii, Mosquee Verte

  Lot No: 358

  Lot: 358

  Bursa (Brousse) Yeşil Camii, Mosquee Verte

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Yeşil Camii'nin içi, interior of Mosquee Verte

  Lot No: 359

  Lot: 359

  Bursa (Brousse) Yeşil Camii'nin içi, interior of Mosquee Verte

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Hüdavendigar Camii ve mezarı

  Lot No: 360

  Lot: 360

  Bursa (Brousse) Hüdavendigar Camii ve mezarı

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Sultan Emir Camiisinin girişi

  Lot No: 361

  Lot: 361

  Bursa (Brousse) Sultan Emir Camiisinin girişi

  TLSatıldı
 • Bursa (Brousse) Ulu Camiinin avlusu, Max Fruchtermann

  Lot No: 362

  Lot: 362

  Bursa (Brousse) Ulu Camiinin avlusu, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Kars, Citadelle et Fleuve Kars Tchai, 1914 Rusça KAPC olarak postadan geçmiş

  Lot No: 363

  Lot: 363

  Kars, Citadelle et Fleuve Kars Tchai, 1914 Rusça KAPC olarak postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Kars, pont et citadelle, nadir kartpostal, rusça yazılı

  Lot No: 364

  Lot: 364

  Kars, pont et citadelle, nadir kartpostal, rusça yazılı

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Yangın sonrası Sporting club

  Lot No: 365

  Lot: 365

  İzmir (Smyrne) Yangın sonrası Sporting club

  TLSatıldı
 • Stereoview-İzmir (Smyrne) Halı dokuyan kadınlar - Fabrication des tapis

  Lot No: 366

  Lot: 366

  Stereoview-İzmir (Smyrne) Halı dokuyan kadınlar - Fabrication des tapis

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) işgal dönemi İtalya konsolosluğu (askeri foto kopya edilemez damgalı) nadir fotoğraf 17x12 cm

  Lot No: 367

  Lot: 367

  İzmir (Smyrne) işgal dönemi İtalya konsolosluğu (askeri foto kopya edilemez damgalı) nadir fotoğraf 17x12 cm

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) 1922 Scene in smyrna during the Greek Retreat yazılı Yunanlıların İzmir'den kaçarken bir kadına yaptıkları zulüm

  Lot No: 368

  Lot: 368

  İzmir (Smyrne) 1922 Scene in smyrna during the Greek Retreat yazılı Yunanlıların İzmir'den kaçarken bir kadına yaptıkları zulüm

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Costume classic de villegois, Ed.Homere

  Lot No: 369

  Lot: 369

  İzmir (Smyrne) Costume classic de villegois, Ed.Homere

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Pecheur - Balıkçılar, nadir

  Lot No: 370

  Lot: 370

  İzmir (Smyrne) Pecheur - Balıkçılar, nadir

  TLSatıldı
 • Postane-İzmir (Smyrne) Greek post office and quay view - Yunan postanesi ve sahil, Ed.Sarantopoulos

  Lot No: 371

  Lot: 371

  Postane-İzmir (Smyrne) Greek post office and quay view - Yunan postanesi ve sahil, Ed.Sarantopoulos

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Cordelio - Karşıyaka, solda Rumca (Greek) tabelalar, Ed.Sarantopoulos

  Lot No: 372

  Lot: 372

  İzmir (Smyrne) Cordelio - Karşıyaka, solda Rumca (Greek) tabelalar, Ed.Sarantopoulos

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-İzmir (Smyrne) Station Basmahane - İstasyon, Ed.Sarantopoulos

  Lot No: 373

  Lot: 373

  Demiryolu Tarihi-İzmir (Smyrne) Station Basmahane - İstasyon, Ed.Sarantopoulos

  TLSatıldı
 • Arthur Lafonte İncir üreticisi-İzmir (Smyrne) Immeuble Arthur Lafonte, Sur les quais yazılı, Hamza Rustem editörlü nadir kartpostal / 1918'de İzmir'de kurulan ve günümüzde de halen bulunan Arthur Lafonte İncir üreticisidir.Kaynak: http://lafont.com.tr/

  Lot No: 374

  Lot: 374

  Arthur Lafonte İncir üreticisi-İzmir (Smyrne) Immeuble Arthur Lafonte, Sur les quais yazılı, Hamza Rustem editörlü nadir kartpostal / 1918'de İzmir'de kurulan ve günümüzde de halen bulunan Arthur Lafonte İncir üreticisidir.Kaynak: http://lafont.com.tr/

  TLSatıldı
 • Souvenir de Smyrne (İzmir) yazılı kızlar, nadir kartpostal

  Lot No: 375

  Lot: 375

  Souvenir de Smyrne (İzmir) yazılı kızlar, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Torbalı'da resmi tatil - Jour ferie a Tourbali, chadurvan-Altı damgalı arkası, R.Crespin Smyrne kaşeli nadir kartpostal

  Lot No: 376

  Lot: 376

  İzmir (Smyrne) Torbalı'da resmi tatil - Jour ferie a Tourbali, chadurvan-Altı damgalı arkası, R.Crespin Smyrne kaşeli nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Spor / Güreş-İzmir (Smyrne) Pehlivanlar, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 377

  Lot: 377

  Spor / Güreş-İzmir (Smyrne) Pehlivanlar, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Mevlevi dervişler

  Lot No: 378

  Lot: 378

  İzmir (Smyrne) Mevlevi dervişler

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Foto Cemal editörlü, mezar başında anma

  Lot No: 379

  Lot: 379

  İzmir (Smyrne) Foto Cemal editörlü, mezar başında anma

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Coyounian-İzmir (Smyrne) Arrive des vendangeurs (Üzüm toplayıcıları) Ed.Armenian Coyounian, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 380

  Lot: 380

  Ermeni Editör Coyounian-İzmir (Smyrne) Arrive des vendangeurs (Üzüm toplayıcıları) Ed.Armenian Coyounian, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Costumes des carnavals

  Lot No: 381

  Lot: 381

  İzmir (Smyrne) Costumes des carnavals

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Emballage des figues - İncirlerin paketlenmesi, Ed.J.Molko

  Lot No: 382

  Lot: 382

  İzmir (Smyrne) Emballage des figues - İncirlerin paketlenmesi, Ed.J.Molko

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Travail des figues - İncir ayıklanması, postadan geçmiş rumca yazılı

  Lot No: 383

  Lot: 383

  İzmir (Smyrne) Travail des figues - İncir ayıklanması, postadan geçmiş rumca yazılı

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Place du Bazar, Messagerie Maritimes

  Lot No: 384

  Lot: 384

  İzmir (Smyrne) Place du Bazar, Messagerie Maritimes

  TLSatıldı
 • İzmir hatırası yazılı, 1931 tarihli tipler

  Lot No: 385

  Lot: 385

  İzmir hatırası yazılı, 1931 tarihli tipler

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Banque d'Orient - Ortadoğu bankası

  Lot No: 386

  Lot: 386

  İzmir (Smyrne) Banque d'Orient - Ortadoğu bankası

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Clocher de l'eglise Ste.Photinie, Rumca tabelalar

  Lot No: 387

  Lot: 387

  İzmir (Smyrne) Clocher de l'eglise Ste.Photinie, Rumca tabelalar

  TLSatıldı
 • Ermeni Editör Coyounian-İzmir (Smyrne) Faubourg de Cocaryalı et Gueztepe (Göztepe) Ed.Armenian Coyounian, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 388

  Lot: 388

  Ermeni Editör Coyounian-İzmir (Smyrne) Faubourg de Cocaryalı et Gueztepe (Göztepe) Ed.Armenian Coyounian, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Palais du gouverneur et la grande caserne

  Lot No: 389

  Lot: 389

  İzmir (Smyrne) Palais du gouverneur et la grande caserne

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Bornova'da cadde

  Lot No: 390

  Lot: 390

  İzmir (Smyrne) Bornova'da cadde

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Sporting club et les quais

  Lot No: 391

  Lot: 391

  İzmir (Smyrne) Sporting club et les quais

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Rumca olarak postadan geçmiş, Türk mahallesi

  Lot No: 392

  Lot: 392

  İzmir (Smyrne) Rumca olarak postadan geçmiş, Türk mahallesi

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Quais et bellevue, Rumca yazılı

  Lot No: 393

  Lot: 393

  İzmir (Smyrne) Quais et bellevue, Rumca yazılı

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Ziraat Bornova mektebi, Ed.Ethem Ruhi

  Lot No: 394

  Lot: 394

  İzmir (Smyrne) Ziraat Bornova mektebi, Ed.Ethem Ruhi

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Şirket buluvar, Ed.Ethem Ruhi

  Lot No: 395

  Lot: 395

  İzmir (Smyrne) Şirket buluvar, Ed.Ethem Ruhi

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Karantina, Ed.Ethem Ruhi

  Lot No: 396

  Lot: 396

  İzmir (Smyrne) Karantina, Ed.Ethem Ruhi

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Hükümet meydanı, Ed.Ethem Ruhi

  Lot No: 397

  Lot: 397

  İzmir (Smyrne) Hükümet meydanı, Ed.Ethem Ruhi

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Türkiye İş Bankası ve yanında Nakliyat ve Ekmekçiler şirketi tabelası, Ed.Ethem Ruhi

  Lot No: 398

  Lot: 398

  İzmir (Smyrne) Türkiye İş Bankası ve yanında Nakliyat ve Ekmekçiler şirketi tabelası, Ed.Ethem Ruhi

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Embouchures du meles, arkası "N.Nadji Dette publique ottoman" kaşeli

  Lot No: 399

  Lot: 399

  İzmir (Smyrne) Embouchures du meles, arkası "N.Nadji Dette publique ottoman" kaşeli

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Rue Franque, Rumca tabelalar

  Lot No: 400

  Lot: 400

  İzmir (Smyrne) Rue Franque, Rumca tabelalar

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Bornova'nın genel görünüşü

  Lot No: 401

  Lot: 401

  İzmir (Smyrne) Bornova'nın genel görünüşü

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Hisar camii girişi - ancien temple djami turc, Ed.Dermond

  Lot No: 402

  Lot: 402

  İzmir (Smyrne) Hisar camii girişi - ancien temple djami turc, Ed.Dermond

  TLSatıldı
 • İzmir (Smyrne) Une mosquee - Camii

  Lot No: 403

  Lot: 403

  İzmir (Smyrne) Une mosquee - Camii

  TLSatıldı
 • Arkası "Konya Mektebi" yazılı, öğrenciler kazı yaparken, kartpostal

  Lot No: 404

  Lot: 404

  Arkası "Konya Mektebi" yazılı, öğrenciler kazı yaparken, kartpostal

  TLSatıldı
 • Konya (Konia) Nasrettin hoca'nın Akşehir'de bulunan mezarı, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 405

  Lot: 405

  Konya (Konia) Nasrettin hoca'nın Akşehir'de bulunan mezarı, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) College Francais Du Sacre Coeur (Fransız koleji) bookletinin kabı - Only Booklet Cover

Bir sonraki lotta sonra görmeye başlayacağınız kartpostallar bu bookletten çıkmıştır ve tümü 14x9 ölçüsünde, arkaları "Carte Postale" yazılı kartpostallardır.

  Lot No: 406

  Lot: 406

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) College Francais Du Sacre Coeur (Fransız koleji) bookletinin kabı - Only Booklet Cover Bir sonraki lotta sonra görmeye başlayacağınız kartpostallar bu bookletten çıkmıştır ve tümü 14x9 ölçüsünde, arkaları "Carte Postale" yazılı kartpostallardır.

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Terrasse du college vue sur le pagus, 2'li panorama klasik kartpostal

  Lot No: 407

  Lot: 407

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Terrasse du college vue sur le pagus, 2'li panorama klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Promenade sur les quais, Rumca (Greek tabelas) tabelalar, 2'li panorama klasik kartpostal

  Lot No: 408

  Lot: 408

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Promenade sur les quais, Rumca (Greek tabelas) tabelalar, 2'li panorama klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Facade du college, klasik kartpostal

  Lot No: 409

  Lot: 409

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Facade du college, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cour interieur du du college, klasik kartpostal

  Lot No: 410

  Lot: 410

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cour interieur du du college, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Fanfare du college (Müzik grubu) klasik kartpostal

  Lot No: 411

  Lot: 411

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Fanfare du college (Müzik grubu) klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Escrime au college (Eskrim) klasik kartpostal

  Lot No: 412

  Lot: 412

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Escrime au college (Eskrim) klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Dortoire des pensionnaire, klasik kartpostal

  Lot No: 413

  Lot: 413

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Dortoire des pensionnaire, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Le Petit Theatre (Tiyatro Grubu) klasik kartpostal

  Lot No: 414

  Lot: 414

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Le Petit Theatre (Tiyatro Grubu) klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Le refectoire, klasik kartpostal

  Lot No: 415

  Lot: 415

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Le refectoire, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, La chapelle, klasik kartpostal

  Lot No: 416

  Lot: 416

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, La chapelle, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Enfants du choeur, klasik kartpostal

  Lot No: 417

  Lot: 417

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Enfants du choeur, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cabinet d'histoire naturelle, klasik kartpostal

  Lot No: 418

  Lot: 418

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cabinet d'histoire naturelle, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Un groupe d'ancien eleves, klasik kartpostal

  Lot No: 419

  Lot: 419

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Un groupe d'ancien eleves, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, Rhetorique la seconde, klasik kartpostal

  Lot No: 420

  Lot: 420

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, Rhetorique la seconde, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cours de dessin (Resim dersi) klasik kartpostal

  Lot No: 421

  Lot: 421

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cours de dessin (Resim dersi) klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, 5e et 6e cours, klasik kartpostal

  Lot No: 422

  Lot: 422

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, 5e et 6e cours, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos plus jeunes eleves, klasik kartpostal

  Lot No: 423

  Lot: 423

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos plus jeunes eleves, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, 3e et 4e cours, klasik kartpostal

  Lot No: 424

  Lot: 424

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, 3e et 4e cours, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cabinet de Physique (Fizik laboratuarı) klasik kartpostal

  Lot No: 425

  Lot: 425

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cabinet de Physique (Fizik laboratuarı) klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Gymnastique, klasik kartpostal

  Lot No: 426

  Lot: 426

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Gymnastique, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Gymnastique, klasik kartpostal

  Lot No: 427

  Lot: 427

  Eğitim Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Gymnastique, klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim & Müzik Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Lecon de violon et piano au parloir (Piyano ve Keman dersi) klasik kartpostal

  Lot No: 428

  Lot: 428

  Eğitim & Müzik Tarihi - İzmir, College Francais Du Sacre Coeur -1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Lecon de violon et piano au parloir (Piyano ve Keman dersi) klasik kartpostal

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) College du Ste Pulcherie, Ed.Bon Marche

  Lot No: 429

  Lot: 429

  Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) College du Ste Pulcherie, Ed.Bon Marche

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Galatasaray Lisesi Jimnastik takımı, ünlü beden hocası Faik Üstünidman (Ortada) ile birlikte - Les eleves du gymnastique d'une ecole Grec a Taxim yazılı fakat üzeri çizilerek Lycee Imperial ottoman de Galata Serail yazılmış

  Lot No: 430

  Lot: 430

  Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Galatasaray Lisesi Jimnastik takımı, ünlü beden hocası Faik Üstünidman (Ortada) ile birlikte - Les eleves du gymnastique d'une ecole Grec a Taxim yazılı fakat üzeri çizilerek Lycee Imperial ottoman de Galata Serail yazılmış

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Une ecole turc - Türk okulu

  Lot No: 431

  Lot: 431

  Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Une ecole turc - Türk okulu

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Yedikule'de Alman okulu, Max Fruchtermann

  Lot No: 432

  Lot: 432

  Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Yedikule'de Alman okulu, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Alman lisesi nadir görünüş, Die Deutsche Schule in konstantinopel

  Lot No: 433

  Lot: 433

  Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Alman lisesi nadir görünüş, Die Deutsche Schule in konstantinopel

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Robert College, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 434

  Lot: 434

  Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Robert College, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Robert College, Max Fruchtermann

  Lot No: 435

  Lot: 435

  Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Robert College, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Robert College, Washburn hall

  Lot No: 436

  Lot: 436

  Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Robert College, Washburn hall

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Selanik (Salonique) Ecole des jeunes filles Yadighiari Terekki a Salonique, Kız okulu, çok nadir

  Lot No: 437

  Lot: 437

  Eğitim Tarihi-Selanik (Salonique) Ecole des jeunes filles Yadighiari Terekki a Salonique, Kız okulu, çok nadir

  TLSatıldı
 • Eğitim Tarihi-Greece - Rhodes (Turquie) Rodos, Osmanlı dönemi, College St.Jean Baptiste dirigee par les freres des ecoles chretiens

  Lot No: 438

  Lot: 438

  Eğitim Tarihi-Greece - Rhodes (Turquie) Rodos, Osmanlı dönemi, College St.Jean Baptiste dirigee par les freres des ecoles chretiens

  TLSatıldı
 • İpek Kart / Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph kolejinden Fenerbahçe'nin görünüşü

  Lot No: 439

  Lot: 439

  İpek Kart / Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph kolejinden Fenerbahçe'nin görünüşü

  TLSatıldı
 • İpek Kart / Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph koleji girişi

  Lot No: 440

  Lot: 440

  İpek Kart / Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph koleji girişi

  TLSatıldı
 • İpek Kart / Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph kolejinin içi, cote des jardin

  Lot No: 441

  Lot: 441

  İpek Kart / Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph kolejinin içi, cote des jardin

  TLSatıldı
 • İpek Kart / Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph koleji, cour de recreation

  Lot No: 442

  Lot: 442

  İpek Kart / Eğitim Tarihi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph koleji, cour de recreation

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Max Fruchtermann'ın en nadir kartpostallarından, Kadıköy Moda iskelesinin denizden görünüşü

  Lot No: 443

  Lot: 443

  İstanbul (Constantinople) Max Fruchtermann'ın en nadir kartpostallarından, Kadıköy Moda iskelesinin denizden görünüşü

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy görünüşü ve gemi, m.corinthio Echangiste 1903 Constantinople kaşeli

  Lot No: 444

  Lot: 444

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy görünüşü ve gemi, m.corinthio Echangiste 1903 Constantinople kaşeli

  TLSatıldı
 • İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy iskelesi, çok nadir

  Lot No: 445

  Lot: 445

  İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy iskelesi, çok nadir

  TLSatıldı
 • İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  Lot No: 446

  Lot: 446

  İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  TLSatıldı
 • İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  Lot No: 447

  Lot: 447

  İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  TLSatıldı
 • İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerler, çok nadir

  Lot No: 448

  Lot: 448

  İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerler, çok nadir

  TLSatıldı
 • İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerleri, çok nadir

  Lot No: 449

  Lot: 449

  İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerleri, çok nadir

  TLSatıldı
 • İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerleri, çok nadir

  Lot No: 450

  Lot: 450

  İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerleri, çok nadir

  TLSatıldı
 • İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de Şehremenati binası önünde kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  Lot No: 451

  Lot: 451

  İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de Şehremenati binası önünde kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  TLSatıldı
 • İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri / Denizcilik-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy iskelesinden gemiye yüklenecek eşyalar ve askerler - Geminin üzerinde Osmanlıca yazmaktadır, çok nadir

  Lot No: 452

  Lot: 452

  İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri / Denizcilik-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy iskelesinden gemiye yüklenecek eşyalar ve askerler - Geminin üzerinde Osmanlıca yazmaktadır, çok nadir

  TLSatıldı
 • İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de İngiliz askerler yangını izliyor

  Lot No: 453

  Lot: 453

  İşgal Dönemi Kadıköy / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de İngiliz askerler yangını izliyor

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Haydarpaşa, Max Fruchtermann

  Lot No: 454

  Lot: 454

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Haydarpaşa, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Moda, Koço Restoran (Komili reklamlı) ve iskele

  Lot No: 455

  Lot: 455

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Moda, Koço Restoran (Komili reklamlı) ve iskele

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Osmanlı bankası, Fenerbahçe taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  Lot No: 456

  Lot: 456

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Osmanlı bankası, Fenerbahçe taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Adalar (Büyükada - Heybeliada) Sarayburnu taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  Lot No: 457

  Lot: 457

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Adalar (Büyükada - Heybeliada) Sarayburnu taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe, Selamlık, Göksu taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  Lot No: 458

  Lot: 458

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe, Selamlık, Göksu taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Tophane, Boğaz ve Yumurtacı taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  Lot No: 459

  Lot: 459

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Tophane, Boğaz ve Yumurtacı taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Sultanahmet ve Yıldız Sarayı taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  Lot No: 460

  Lot: 460

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Sultanahmet ve Yıldız Sarayı taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  TLSatıldı
 • İPEK KART-İstanbul (Constantinople) Echelle de St.Stephano (Yeşilköy) İskele ve gemi

  Lot No: 461

  Lot: 461

  İPEK KART-İstanbul (Constantinople) Echelle de St.Stephano (Yeşilköy) İskele ve gemi

  TLSatıldı
 • İPEK KART / Demiryolu Tarihi-İstanbul (Constantinople) Gare de St.Stephano (Yeşilköy Garı)

  Lot No: 462

  Lot: 462

  İPEK KART / Demiryolu Tarihi-İstanbul (Constantinople) Gare de St.Stephano (Yeşilköy Garı)

  TLSatıldı
 • İPEK KART / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) Pera'da, 1908 Meşrutiyet kutlamaları

  Lot No: 463

  Lot: 463

  İPEK KART / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) Pera'da, 1908 Meşrutiyet kutlamaları

  TLSatıldı
 • İPEK KART / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) Tepebaşı - Pera'da, 1908 Meşrutiyet kutlamaları esnasında öğrenciler

  Lot No: 464

  Lot: 464

  İPEK KART / Savaş - Askeri-İstanbul (Constantinople) Tepebaşı - Pera'da, 1908 Meşrutiyet kutlamaları esnasında öğrenciler

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Yeniköy

  Lot No: 465

  Lot: 465

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Yeniköy

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Bebek

  Lot No: 466

  Lot: 466

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Bebek

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Fransız konsolosluğu

  Lot No: 467

  Lot: 467

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Fransız konsolosluğu

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Tarabya Tokatlıyan Oteli

  Lot No: 468

  Lot: 468

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Tarabya Tokatlıyan Oteli

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Tarabya Summer Palace oteli

  Lot No: 469

  Lot: 469

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Tarabya Summer Palace oteli

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Küçüksu

  Lot No: 470

  Lot: 470

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Küçüksu

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Kağıthane

  Lot No: 471

  Lot: 471

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Kağıthane

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Alman çeşmesi

  Lot No: 472

  Lot: 472

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Alman çeşmesi

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Tophane

  Lot No: 473

  Lot: 473

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Tophane

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Galata ve Eminönü

  Lot No: 474

  Lot: 474

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Galata ve Eminönü

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Galata ve Pera görünüşü

  Lot No: 475

  Lot: 475

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Galata ve Pera görünüşü

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Eyüp mezarlığı

  Lot No: 476

  Lot: 476

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Eyüp mezarlığı

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar mezarlık

  Lot No: 477

  Lot: 477

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar mezarlık

  TLSatıldı
 • İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Eminönü

  Lot No: 478

  Lot: 478

  İPEK KART -İstanbul (Constantinople) Eminönü

  TLSatıldı
 • İPEK KART / Adalar-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo)

  Lot No: 479

  Lot: 479

  İPEK KART / Adalar-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo)

  TLSatıldı
 • İPEK KART / Adalar-İstanbul (Constantinople) Proti (Kınalıada) evler

  Lot No: 480

  Lot: 480

  İPEK KART / Adalar-İstanbul (Constantinople) Proti (Kınalıada) evler

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Osmanlıca yazılı Heybeliada (Halki) nadir görünüş, Theatre (Tiyatro) ve Bellevue yazıları binalarda gözükmektedir.

  Lot No: 481

  Lot: 481

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Osmanlıca yazılı Heybeliada (Halki) nadir görünüş, Theatre (Tiyatro) ve Bellevue yazıları binalarda gözükmektedir.

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Osmanlıca yazılı Heybeliada (Halki) nadir görünüş, Hotel Grande Bretagne tabelası soldaki binada gözükmektedir.

  Lot No: 482

  Lot: 482

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Osmanlıca yazılı Heybeliada (Halki) nadir görünüş, Hotel Grande Bretagne tabelası soldaki binada gözükmektedir.

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Photo Weinberg soğuk damgalı, Büyükada (Prinkipo) iskelesinde tipler ve karşıda yassıada, 8x13 cm

  Lot No: 483

  Lot: 483

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Photo Weinberg soğuk damgalı, Büyükada (Prinkipo) iskelesinde tipler ve karşıda yassıada, 8x13 cm

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Osmanlıca tabelalı Select Restaurant

  Lot No: 484

  Lot: 484

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Osmanlıca tabelalı Select Restaurant

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Anadolu Kulübü

  Lot No: 485

  Lot: 485

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Anadolu Kulübü

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Debarcadere, Casino, Max Fruchtermann

  Lot No: 486

  Lot: 486

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Debarcadere, Casino, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Harbiye, Nişantaşı girişi, nadir fotokart

  Lot No: 487

  Lot: 487

  İstanbul (Constantinople) Harbiye, Nişantaşı girişi, nadir fotokart

  TLSatıldı
 • NEOBROMURE Serisi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar

  Lot No: 488

  Lot: 488

  NEOBROMURE Serisi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar

  TLSatıldı
 • NEOBROMURE Serisi-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Yunan konsolosluğu, arkası Albert Beraha Constantinople kaşeli

  Lot No: 489

  Lot: 489

  NEOBROMURE Serisi-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Yunan konsolosluğu, arkası Albert Beraha Constantinople kaşeli

  TLSatıldı
 • G.BERGGREN-İstanbul (Constantinople) G.BERGGREN kalın karton, nadir boğaz görünüşü

  Lot No: 490

  Lot: 490

  G.BERGGREN-İstanbul (Constantinople) G.BERGGREN kalın karton, nadir boğaz görünüşü

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, İstinye'den Yeniköy'e dönüş burnu, nadir fotokart

  Lot No: 491

  Lot: 491

  İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, İstinye'den Yeniköy'e dönüş burnu, nadir fotokart

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Boğaziçi Yeniköy'de yalılar, nadir fotokart

  Lot No: 492

  Lot: 492

  İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Boğaziçi Yeniköy'de yalılar, nadir fotokart

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Yeniköy, İstinye yada Tarabyadan görünüş, nadir fotokart

  Lot No: 493

  Lot: 493

  İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Yeniköy, İstinye yada Tarabyadan görünüş, nadir fotokart

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Tarabya sahilinde fesli tipler ve askerler, nadir fotokart

  Lot No: 494

  Lot: 494

  İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Tarabya sahilinde fesli tipler ve askerler, nadir fotokart

  TLSatıldı
 • Tıp Tarihi / İşgal Dönemi - Savaş, Askeri-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri ve karlı genel görünüş / Arkası "General view of the 48th indian General Hospital Maslak Constantinople, taken in january 1920 during the first snow" yazılı

  Lot No: 495

  Lot: 495

  Tıp Tarihi / İşgal Dönemi - Savaş, Askeri-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri ve karlı genel görünüş / Arkası "General view of the 48th indian General Hospital Maslak Constantinople, taken in january 1920 during the first snow" yazılı

  TLSatıldı
 • Tıp Tarihi / İşgal Dönemi - Savaş, Askeri-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1919'da Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " View 7 - 48 Th. Indian General Hospital Osmanlie Constantinople august 1919" yazılı

  Lot No: 496

  Lot: 496

  Tıp Tarihi / İşgal Dönemi - Savaş, Askeri-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1919'da Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " View 7 - 48 Th. Indian General Hospital Osmanlie Constantinople august 1919" yazılı

  TLSatıldı
 • Tıp Tarihi / İşgal Dönemi - Savaş, Askeri-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " Another View of 48 Th. I. G. Hospital Maslak Constantinople Janıary 1920" yazılı

  Lot No: 497

  Lot: 497

  Tıp Tarihi / İşgal Dönemi - Savaş, Askeri-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " Another View of 48 Th. I. G. Hospital Maslak Constantinople Janıary 1920" yazılı

  TLSatıldı
 • Tıp Tarihi / İşgal Dönemi - Savaş, Askeri-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " Another View of 48 Th. I. G. Hospital Maslak Constantinople Janıary 1920" yazılı

  Lot No: 498

  Lot: 498

  Tıp Tarihi / İşgal Dönemi - Savaş, Askeri-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " Another View of 48 Th. I. G. Hospital Maslak Constantinople Janıary 1920" yazılı

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar (Scutari) nadir fotokart

  Lot No: 499

  Lot: 499

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar (Scutari) nadir fotokart

  TLSatıldı
 • Zellich Freres / GOFRE-Salut de Constantinople (İstanbul) Dames turques causant a la fenetre, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 500

  Lot: 500

  Zellich Freres / GOFRE-Salut de Constantinople (İstanbul) Dames turques causant a la fenetre, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • GOFRE-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe kapısı - Porte du palais du Dolmabahce

  Lot No: 501

  Lot: 501

  GOFRE-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe kapısı - Porte du palais du Dolmabahce

  TLSatıldı
 • GOFRE-Türk bayraklı Gofre, Mısır (Egypt) Kahire genel görünüşü, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 502

  Lot: 502

  GOFRE-Türk bayraklı Gofre, Mısır (Egypt) Kahire genel görünüşü, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Kıbrıs (Cyprus) Famagusta gate

  Lot No: 503

  Lot: 503

  Kıbrıs (Cyprus) Famagusta gate

  TLSatıldı
 • Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express ve İstanbul görünüşü, taş baskı çok nadir kartpostal

  Lot No: 504

  Lot: 504

  Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express ve İstanbul görünüşü, taş baskı çok nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express ve İstanbul, Budapeste (Romania) ve Berlin (Almanya) görünüşü çok nadir kartpostal

  Lot No: 505

  Lot: 505

  Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express ve İstanbul, Budapeste (Romania) ve Berlin (Almanya) görünüşü çok nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express Paris - Constantinople (İstanbul) in Salzburg Station, nadir kartpostal

  Lot No: 506

  Lot: 506

  Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express Paris - Constantinople (İstanbul) in Salzburg Station, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express - Wagon Lits önünde tipler, Osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 507

  Lot: 507

  Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express - Wagon Lits önünde tipler, Osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express - Balkanzug Berlin to Konstantinopel, taş baskı kartpostal

  Lot No: 508

  Lot: 508

  Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express - Balkanzug Berlin to Konstantinopel, taş baskı kartpostal

  TLSatıldı
 • Orient Express / Demiryolu Tarihi-İstanbul (Constantinople) Cospoli, Demiryolu çalışanları nadir / Le personal du service commercial des chemin de fer orientaux

  Lot No: 509

  Lot: 509

  Orient Express / Demiryolu Tarihi-İstanbul (Constantinople) Cospoli, Demiryolu çalışanları nadir / Le personal du service commercial des chemin de fer orientaux

  TLSatıldı
 • Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express, Berlin to Konstantinopel, Almanca yazılı, Türk bayraklı nadir ittifak kartpostalı

  Lot No: 510

  Lot: 510

  Orient Express / Demiryolu Tarihi-Orient Express, Berlin to Konstantinopel, Almanca yazılı, Türk bayraklı nadir ittifak kartpostalı

  TLSatıldı
 • Hicaz Demiryolu Tarihi-Hicaz Demiryolu - Vue de chemin de fer de Hamidiye Hedjaz, nadir kartpostal

  Lot No: 511

  Lot: 511

  Hicaz Demiryolu Tarihi-Hicaz Demiryolu - Vue de chemin de fer de Hamidiye Hedjaz, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Hicaz Demiryolu Tarihi-Hicaz Demiryolu - Vue de chemin de fer de Hamidiye Hedjaz, nadir kartpostal

  Lot No: 512

  Lot: 512

  Hicaz Demiryolu Tarihi-Hicaz Demiryolu - Vue de chemin de fer de Hamidiye Hedjaz, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-Alman bankası (Deutsche Bank) tarafından işletilen CFOA çalışanları (Osmanlı Anadolu Demiryolları - Chemin de Fer Ottoman d'Anatolie) ve arkalarında üzerinde CFOA yazılı Ay yıldızlı tren, arkası "Meidan 1918 Kleinasien" yazılı 8x13 cm kartpostal / Meidan - Konya Selçuklu'da bulunan Meydan Tren İstasyonudur.Bağdat demiryolları Konya'da anadolu Demiryolları ile birleşmiştir.Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Meydan_Tren_%C4%B0stasyonu 2) https://tr.wikipedia.org/wiki/Chemins_de_Fer_Ottomans_d%27Anatolie

  Lot No: 513

  Lot: 513

  Demiryolu Tarihi-Alman bankası (Deutsche Bank) tarafından işletilen CFOA çalışanları (Osmanlı Anadolu Demiryolları - Chemin de Fer Ottoman d'Anatolie) ve arkalarında üzerinde CFOA yazılı Ay yıldızlı tren, arkası "Meidan 1918 Kleinasien" yazılı 8x13 cm kartpostal / Meidan - Konya Selçuklu'da bulunan Meydan Tren İstasyonudur.Bağdat demiryolları Konya'da anadolu Demiryolları ile birleşmiştir.Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Meydan_Tren_%C4%B0stasyonu 2) https://tr.wikipedia.org/wiki/Chemins_de_Fer_Ottomans_d%27Anatolie

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-CFOA çalışanları bira içerken, trenin üzeri CFOA (Anadolu Demiryolu - Chemin de Fer Ottoman d'Anatolie ) ve Anatolien Kl.Asien yazılı, arkası 1918 tarihli 8x13 cm kartpostal

  Lot No: 514

  Lot: 514

  Demiryolu Tarihi-CFOA çalışanları bira içerken, trenin üzeri CFOA (Anadolu Demiryolu - Chemin de Fer Ottoman d'Anatolie ) ve Anatolien Kl.Asien yazılı, arkası 1918 tarihli 8x13 cm kartpostal

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-Arkası "Meidan 1918" yazılı Osmanlıca yazılı trenin önünde duran demiryolu çalışanı ve köpeği, 8x13 cm kartpostal / Meidan - Konya Selçuklu'da bulunan Meydan Tren İstasyonudur.Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Meydan_Tren_%C4%B0stasyonu

  Lot No: 515

  Lot: 515

  Demiryolu Tarihi-Arkası "Meidan 1918" yazılı Osmanlıca yazılı trenin önünde duran demiryolu çalışanı ve köpeği, 8x13 cm kartpostal / Meidan - Konya Selçuklu'da bulunan Meydan Tren İstasyonudur.Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Meydan_Tren_%C4%B0stasyonu

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-1906'da Aydın'da meydana gelen sel felaketinden sonra harap olmuş demiryolu - Chemin de fer detruit par les inondations de 1906 villayet d'Aiden Nazli, Ed.Honzlu Socurs Editrices

  Lot No: 516

  Lot: 516

  Demiryolu Tarihi-1906'da Aydın'da meydana gelen sel felaketinden sonra harap olmuş demiryolu - Chemin de fer detruit par les inondations de 1906 villayet d'Aiden Nazli, Ed.Honzlu Socurs Editrices

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-1906'da Aydın'da meydana gelen sel felaketinden sonra harap olmuş demiryolunun yenileme çalışmaları - Reperation du Chemin de fer detruit par les inondations du merghemtsai Nazli, Ed.Honzlu Socurs Editrices

  Lot No: 517

  Lot: 517

  Demiryolu Tarihi-1906'da Aydın'da meydana gelen sel felaketinden sonra harap olmuş demiryolunun yenileme çalışmaları - Reperation du Chemin de fer detruit par les inondations du merghemtsai Nazli, Ed.Honzlu Socurs Editrices

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-İzmir (Smyrne) Aydın Garı - Gare d'Aidin, Nadir editör: August j.Schwldernoch

  Lot No: 518

  Lot: 518

  Demiryolu Tarihi-İzmir (Smyrne) Aydın Garı - Gare d'Aidin, Nadir editör: August j.Schwldernoch

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-Adana - Ancienne gare d'adana

  Lot No: 519

  Lot: 519

  Demiryolu Tarihi-Adana - Ancienne gare d'adana

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-Pozantı yakınlarında, Adana Belemedik'ten geçen Bağdat Demiryolu üzerinde bulunan bir yerleşim yerinin görünüşü - Vue des habitations sur la ligne de chemin de fer bagdat a belemedique pres bozanti, nadir kartpostal

  Lot No: 520

  Lot: 520

  Demiryolu Tarihi-Pozantı yakınlarında, Adana Belemedik'ten geçen Bağdat Demiryolu üzerinde bulunan bir yerleşim yerinin görünüşü - Vue des habitations sur la ligne de chemin de fer bagdat a belemedique pres bozanti, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-Selanik (Salonique) Chemin de fer orientaux, Ed.G.Bader

  Lot No: 521

  Lot: 521

  Demiryolu Tarihi-Selanik (Salonique) Chemin de fer orientaux, Ed.G.Bader

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-Djerablisse (Syria - Suriye) Gare du chemin du fer de Bagdad, Wattar Freres

  Lot No: 522

  Lot: 522

  Demiryolu Tarihi-Djerablisse (Syria - Suriye) Gare du chemin du fer de Bagdad, Wattar Freres

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-Halep (Aleppo) Gare chemin de fer Bagdad, Wattar Freres

  Lot No: 523

  Lot: 523

  Demiryolu Tarihi-Halep (Aleppo) Gare chemin de fer Bagdad, Wattar Freres

  TLSatıldı
 • Yahudi Kültürü / Halıcılık-Orient = Import = Haus / 1894 HAiM Isaac BESSOUDO Constantinopel & Hamburg (Almanca) yazılı Türk bayraklı, Türk ve İran halıları tedarikçisi, 9x14 cm reklam kartpostalı çok nadir

  Lot No: 524

  Lot: 524

  Yahudi Kültürü / Halıcılık-Orient = Import = Haus / 1894 HAiM Isaac BESSOUDO Constantinopel & Hamburg (Almanca) yazılı Türk bayraklı, Türk ve İran halıları tedarikçisi, 9x14 cm reklam kartpostalı çok nadir

  TLSatıldı
 • Denizcilik / Savaş - Askeri-1920 İşgal dönemi (Occupation Period) The Mickey's Christmas Party Constantinople Turkey yazılı 9x14 cm fotoğraf / USS McCormick amerikan gemisininde Fesleriyle keman çalan tipler

  Lot No: 525

  Lot: 525

  Denizcilik / Savaş - Askeri-1920 İşgal dönemi (Occupation Period) The Mickey's Christmas Party Constantinople Turkey yazılı 9x14 cm fotoğraf / USS McCormick amerikan gemisininde Fesleriyle keman çalan tipler

  TLSatıldı
 • V.Pantelis Kartpostal Mağazası-Metelin (Midilli) Osmanlı dönemi V.Pantelis'in kartpostal ve tütün mağazası, Editor: V.Pantelis

  Lot No: 526

  Lot: 526

  V.Pantelis Kartpostal Mağazası-Metelin (Midilli) Osmanlı dönemi V.Pantelis'in kartpostal ve tütün mağazası, Editor: V.Pantelis

  TLSatıldı
 • Havacılık / Filateli-CIDNA (Compagnie international de navigation aerienne) Fransız Havayolu şirketi Cidna'nın Paris - Moskova - İstanbul - Ankara - Belgrad - Budapeste'ninda aralarında bulunduğu uçak seferlerini gösteren harita ve ayrıca üzerinde Türk bayrağı dahil gittiği ülkelerin bayraklarının bulunduğu, arkası "Mit Flugpost par avion" etiketli, 1928 Österreich postadan geçmiş çok nadir kartpostal

  Lot No: 527

  Lot: 527

  Havacılık / Filateli-CIDNA (Compagnie international de navigation aerienne) Fransız Havayolu şirketi Cidna'nın Paris - Moskova - İstanbul - Ankara - Belgrad - Budapeste'ninda aralarında bulunduğu uçak seferlerini gösteren harita ve ayrıca üzerinde Türk bayrağı dahil gittiği ülkelerin bayraklarının bulunduğu, arkası "Mit Flugpost par avion" etiketli, 1928 Österreich postadan geçmiş çok nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Halıcılık / Yahudi Kültürü-V.Behar Manufacturers of Turkey Carpets reklamlı, çok nadir İzmir (Smyrne) halıcılık kartpostalı

  Lot No: 528

  Lot: 528

  Halıcılık / Yahudi Kültürü-V.Behar Manufacturers of Turkey Carpets reklamlı, çok nadir İzmir (Smyrne) halıcılık kartpostalı

  TLSatıldı
 • Reklam-Tuch - Fabrik von Wanderer & Co. Cottbus Almanca reklamlı parçalı İstanbul kartpostalı, Liman ve Selamlık

  Lot No: 529

  Lot: 529

  Reklam-Tuch - Fabrik von Wanderer & Co. Cottbus Almanca reklamlı parçalı İstanbul kartpostalı, Liman ve Selamlık

  TLSatıldı
 • Mısır (Egypt) Alman gezi grubunun Keops Piramitini ziyareti / Am fusse der Cheops Pyramiden, Leiter der lehrer-Orientfahrten, Ed.Jul Bolthausen

  Lot No: 530

  Lot: 530

  Mısır (Egypt) Alman gezi grubunun Keops Piramitini ziyareti / Am fusse der Cheops Pyramiden, Leiter der lehrer-Orientfahrten, Ed.Jul Bolthausen

  TLSatıldı
 • Mısır (Egypt) Alman gezi grubunun Giza Piramitini ziyareti / An der pyramiden von gizeh, Leiter der lehrer-Orientfahrten, Ed.Jul Bolthausen

  Lot No: 531

  Lot: 531

  Mısır (Egypt) Alman gezi grubunun Giza Piramitini ziyareti / An der pyramiden von gizeh, Leiter der lehrer-Orientfahrten, Ed.Jul Bolthausen

  TLSatıldı
 • Jerusalem (Kudüs) Alman gezi grubunun Kudüsü ziyareti / Omar moshee, auf dem tempelplatz in Jerusalem, Ed.Jul Bolthausen

  Lot No: 532

  Lot: 532

  Jerusalem (Kudüs) Alman gezi grubunun Kudüsü ziyareti / Omar moshee, auf dem tempelplatz in Jerusalem, Ed.Jul Bolthausen

  TLSatıldı
 • Jerusalem (Kudüs) Alman gezi grubunun Kudüsü Piramitini ziyareti / Zur erinnerung an meine Orientreise im jahre 1903, Die kettenkuppel von der Omar moshee, Ed.Jul Bolthausen

  Lot No: 533

  Lot: 533

  Jerusalem (Kudüs) Alman gezi grubunun Kudüsü Piramitini ziyareti / Zur erinnerung an meine Orientreise im jahre 1903, Die kettenkuppel von der Omar moshee, Ed.Jul Bolthausen

  TLSatıldı
 • Orientfahrten, İstanbul (Constantinople) Edirne (Andrinople) İzmir (Smyrne) Beyrut, (Lebanon, Beirut) Selanik (Salonique Greece) Mısır (Egypt) ve Avrupa'yı gösteren harita kartpostalı, Routenkarte der lehrer Orientfahrten Almanca yazılı

  Lot No: 534

  Lot: 534

  Orientfahrten, İstanbul (Constantinople) Edirne (Andrinople) İzmir (Smyrne) Beyrut, (Lebanon, Beirut) Selanik (Salonique Greece) Mısır (Egypt) ve Avrupa'yı gösteren harita kartpostalı, Routenkarte der lehrer Orientfahrten Almanca yazılı

  TLSatıldı
 • Denizcilik-1.Tip / Arabasında denizcilik fotoğrafları satan adam, arabanın üzerinde Almanca "Ehemaliger Schiffsjunge Deutsch - Türkischer obermatrose auf SMS Goeben in Konstantinopel" " Norddeutscher Lloyd Bremen" yazıyor, nadir kartpostal

  Lot No: 535

  Lot: 535

  Denizcilik-1.Tip / Arabasında denizcilik fotoğrafları satan adam, arabanın üzerinde Almanca "Ehemaliger Schiffsjunge Deutsch - Türkischer obermatrose auf SMS Goeben in Konstantinopel" " Norddeutscher Lloyd Bremen" yazıyor, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Denizcilik-2.Tip / Arabasında denizcilik fotoğrafları satan adam, arabanın üzerinde Almanca "Ehemaliger Schiffsjunge Deutsch - Türkischer obermatrose auf SMS Goeben in Konstantinopel" " Norddeutscher Lloyd Bremen" yazıyor, nadir kartpostal

  Lot No: 536

  Lot: 536

  Denizcilik-2.Tip / Arabasında denizcilik fotoğrafları satan adam, arabanın üzerinde Almanca "Ehemaliger Schiffsjunge Deutsch - Türkischer obermatrose auf SMS Goeben in Konstantinopel" " Norddeutscher Lloyd Bremen" yazıyor, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Müzik / Mozart-Mozart'ın 1756-1791 arasında Almanya'da yaşadığı ev, "Die begenden von Salzburg, Konstantinopel und Neapel halte ich für…...." Almanca yazılı

  Lot No: 537

  Lot: 537

  Müzik / Mozart-Mozart'ın 1756-1791 arasında Almanya'da yaşadığı ev, "Die begenden von Salzburg, Konstantinopel und Neapel halte ich für…...." Almanca yazılı

  TLSatıldı
 • Akrobasi-Türk orijinli Miss Multa Mustafa (Almanca; Originalische Turkin yazılı) Sirkte hayvan eğitmenliği yapan Türk kadın, nadir kartpostal

  Lot No: 538

  Lot: 538

  Akrobasi-Türk orijinli Miss Multa Mustafa (Almanca; Originalische Turkin yazılı) Sirkte hayvan eğitmenliği yapan Türk kadın, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Reklam-İstanbul (Constantinople) Çemberlitaş - Arkası "Regie Ottomane co interesse des tabacs de l'empire ottomane" yazılı reklam kartpostalı

  Lot No: 539

  Lot: 539

  Reklam-İstanbul (Constantinople) Çemberlitaş - Arkası "Regie Ottomane co interesse des tabacs de l'empire ottomane" yazılı reklam kartpostalı

  TLSatıldı
 • Madalya-Osmanlı Madalyası ve Kadın, nadir kartpostal - Nicham İftikar

  Lot No: 540

  Lot: 540

  Madalya-Osmanlı Madalyası ve Kadın, nadir kartpostal - Nicham İftikar

  TLSatıldı
 • Reklam-İstanbul (Constantinople) "BONNE et HEUREUSE ANNEE" (Mutlu Yıllar) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 541

  Lot: 541

  Reklam-İstanbul (Constantinople) "BONNE et HEUREUSE ANNEE" (Mutlu Yıllar) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Reklam-İstanbul (Constantinople) "SOUAITS SINCERES" (içten dileklerimle) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal, Max fruchtermann

  Lot No: 542

  Lot: 542

  Reklam-İstanbul (Constantinople) "SOUAITS SINCERES" (içten dileklerimle) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal, Max fruchtermann

  TLSatıldı
 • Reklam-İstanbul (Constantinople) "MES MEILLUERS VOEUX A L'OCCASION DE LA NOUVELLE ANNEE" (Yeni yılda en içten dileklerimle) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal, Max Fruchtermann Eyüp

  Lot No: 543

  Lot: 543

  Reklam-İstanbul (Constantinople) "MES MEILLUERS VOEUX A L'OCCASION DE LA NOUVELLE ANNEE" (Yeni yılda en içten dileklerimle) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal, Max Fruchtermann Eyüp

  TLSatıldı
 • Reklam-İstanbul (Constantinople) taş baskı, a bord du Mareoroma, Grands Magasine du bon Genie

  Lot No: 544

  Lot: 544

  Reklam-İstanbul (Constantinople) taş baskı, a bord du Mareoroma, Grands Magasine du bon Genie

  TLSatıldı
 • Denizcilik-S.S. Ophir gemisi İstanbul'da, taş baskı nadir kartpostal / Orient Royal mail line SS Ophir at Constantinople yazılı, 1910 pullu postadan geçmiş

  Lot No: 545

  Lot: 545

  Denizcilik-S.S. Ophir gemisi İstanbul'da, taş baskı nadir kartpostal / Orient Royal mail line SS Ophir at Constantinople yazılı, 1910 pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Almanca yazılı Sarayburnu, (Mittelmeer und Orientreisen der Deutschen Levante Linie) yazılı taş baskı kartpostal

  Lot No: 546

  Lot: 546

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Almanca yazılı Sarayburnu, (Mittelmeer und Orientreisen der Deutschen Levante Linie) yazılı taş baskı kartpostal

  TLSatıldı
 • Reklam / Denizcilik-Mittelmeerfahrten der Hamburg - Amerika linie 1912 Beirut (Lebanon Beyrouth) yazılı Şam'da sokak

  Lot No: 547

  Lot: 547

  Reklam / Denizcilik-Mittelmeerfahrten der Hamburg - Amerika linie 1912 Beirut (Lebanon Beyrouth) yazılı Şam'da sokak

  TLSatıldı
 • Ayyıldızlı Osmanlı bayram tebrik kartı

  Lot No: 548

  Lot: 548

  Ayyıldızlı Osmanlı bayram tebrik kartı

  TLSatıldı
 • Özel yapım pullu postadan geçmiş Kız kulesi kartpostalı

  Lot No: 549

  Lot: 549

  Özel yapım pullu postadan geçmiş Kız kulesi kartpostalı

  TLSatıldı
 • Osmanlı Armalı (Gofre) Osmanlı pullarının bulunduğu nadir kartpostal, Alman Editör

  Lot No: 550

  Lot: 550

  Osmanlı Armalı (Gofre) Osmanlı pullarının bulunduğu nadir kartpostal, Alman Editör

  TLSatıldı
 • Satranç-Satranç oynayan Osmanlı tipler, nadir kartpostal

  Lot No: 551

  Lot: 551

  Satranç-Satranç oynayan Osmanlı tipler, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Bilardo-Osmanlı pullu postadan geçmiş, alman editör çok nadir parçalı bilardo oynayanlar kartpostalı

  Lot No: 552

  Lot: 552

  Bilardo-Osmanlı pullu postadan geçmiş, alman editör çok nadir parçalı bilardo oynayanlar kartpostalı

  TLSatıldı
 • Müzik-Hymne Ottoman, 1909 Hamidiye marşı, nadir kartpostal

  Lot No: 553

  Lot: 553

  Müzik-Hymne Ottoman, 1909 Hamidiye marşı, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Müzik-Chamli Selim Veznedjiler yazılı Osmanlı müzik kartpostalı

  Lot No: 554

  Lot: 554

  Müzik-Chamli Selim Veznedjiler yazılı Osmanlı müzik kartpostalı

  TLSatıldı
 • Osmanlıca yazılı GOFRE, bayram tebriği kartpostalı,

  Lot No: 555

  Lot: 555

  Osmanlıca yazılı GOFRE, bayram tebriği kartpostalı,

  TLSatıldı
 • Osmanlıca yazılı GOFRE, bayram tebriği kartpostalı,

  Lot No: 556

  Lot: 556

  Osmanlıca yazılı GOFRE, bayram tebriği kartpostalı,

  TLSatıldı
 • Zaro Ağa, (Dünyanın en uzun yaşamış insanı) İzmir (smyrne) hatırası, 160 yaşında Asırdide yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 557

  Lot: 557

  Zaro Ağa, (Dünyanın en uzun yaşamış insanı) İzmir (smyrne) hatırası, 160 yaşında Asırdide yazılı nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Arkası Photographe in Uskub (Üsküp) yazılı fesli muhtemelen Alman askeri kartpostalı

  Lot No: 558

  Lot: 558

  Savaş - Askeri-Arkası Photographe in Uskub (Üsküp) yazılı fesli muhtemelen Alman askeri kartpostalı

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Stenia 1915 (İstinye) yazılı 1.Dünya Savaşı (WW1) fesli alman askeri kartpostal

  Lot No: 559

  Lot: 559

  Savaş - Askeri-Stenia 1915 (İstinye) yazılı 1.Dünya Savaşı (WW1) fesli alman askeri kartpostal

  TLSatıldı
 • Türkiye İş Bankası, "Küçük kumbara büyük kasayı doğuran anadır" yazılı, İhap Hulusi çizimi, "Aydın" olarak postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 560

  Lot: 560

  Türkiye İş Bankası, "Küçük kumbara büyük kasayı doğuran anadır" yazılı, İhap Hulusi çizimi, "Aydın" olarak postadan geçmiş kartpostal

  TLSatıldı
 • Yeme - İçme kültürü-George Sargologo Constantinople editörlü ünlü çikolatacı Chocolat Poulain'in Pera'da bulunan mağazası önünde duran 2 kadın kartpostalı

  Lot No: 561

  Lot: 561

  Yeme - İçme kültürü-George Sargologo Constantinople editörlü ünlü çikolatacı Chocolat Poulain'in Pera'da bulunan mağazası önünde duran 2 kadın kartpostalı

  TLSatıldı
 • Yahudi Editör-Hotel M.Tokatlian Therapia (Tarabya) kartpostalı, Ed.Fratelli Haim

  Lot No: 562

  Lot: 562

  Yahudi Editör-Hotel M.Tokatlian Therapia (Tarabya) kartpostalı, Ed.Fratelli Haim

  TLSatıldı
 • Ayyıldızlı Osmanlıca yazılı bayram tebriği, postadan geçmiş nadir kartpostal

  Lot No: 563

  Lot: 563

  Ayyıldızlı Osmanlıca yazılı bayram tebriği, postadan geçmiş nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-1912 Balkan Savaşı (Turkish - Greek War) ile ilgili 6 adet çikolata kartı, Edirne (Andrinople) General Muktar Paşa Çatalca'da, Kırklareli ve Karaş Montenegro

  Lot No: 564

  Lot: 564

  Savaş - Askeri-1912 Balkan Savaşı (Turkish - Greek War) ile ilgili 6 adet çikolata kartı, Edirne (Andrinople) General Muktar Paşa Çatalca'da, Kırklareli ve Karaş Montenegro

  TLSatıldı
 • Denizcilik-Liebig Company's / Alman Kaiser - Reisen, S.M.Yacht Galata'da, Haliç, Pire (Greece) limanı, Venedik gibi yerleri gösteren 6 adet çikolata kartı

  Lot No: 565

  Lot: 565

  Denizcilik-Liebig Company's / Alman Kaiser - Reisen, S.M.Yacht Galata'da, Haliç, Pire (Greece) limanı, Venedik gibi yerleri gösteren 6 adet çikolata kartı

  TLSatıldı
 • Savaş - Askeri-Liebig's / Çanakkale (Dardanelles) ile ilgili 6 adet çikolata kartı

  Lot No: 566

  Lot: 566

  Savaş - Askeri-Liebig's / Çanakkale (Dardanelles) ile ilgili 6 adet çikolata kartı

  TLSatıldı
 • Denizcilik-İtalyan Archimede gemisi İstanbul'da, nadir kartpostal

  Lot No: 567

  Lot: 567

  Denizcilik-İtalyan Archimede gemisi İstanbul'da, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Denizcilik / Savaş - Askeri-İşgal dönemi (Occupation Period) HMS Iron Duke gemisinin bandosu İstanbul'da, arkada Tophane ve Beşiktaş gözükmektedir, nadir kartpostal

  Lot No: 568

  Lot: 568

  Denizcilik / Savaş - Askeri-İşgal dönemi (Occupation Period) HMS Iron Duke gemisinin bandosu İstanbul'da, arkada Tophane ve Beşiktaş gözükmektedir, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Denizcilik-Sebah & Joaillier Constantinople editörlü, Haliç'te gemiler, nadir kartpostal

  Lot No: 569

  Lot: 569

  Denizcilik-Sebah & Joaillier Constantinople editörlü, Haliç'te gemiler, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Denizcilik / Savaş - Askeri-Osmanlı savaş gemisi "Fet-i Boulend" İstanbul'da, British post office Smyrne (İzmir) damgalı

  Lot No: 570

  Lot: 570

  Denizcilik / Savaş - Askeri-Osmanlı savaş gemisi "Fet-i Boulend" İstanbul'da, British post office Smyrne (İzmir) damgalı

  TLSatıldı
 • Denizcilik-Osmanlı imparatorluk yatı "İzzettin" - Turkish Imperial Yatch

  Lot No: 571

  Lot: 571

  Denizcilik-Osmanlı imparatorluk yatı "İzzettin" - Turkish Imperial Yatch

  TLSatıldı
 • Denizcilik-Alman imparatorluk yatı "Hohenzollern" - German Imperial Yatch

  Lot No: 572

  Lot: 572

  Denizcilik-Alman imparatorluk yatı "Hohenzollern" - German Imperial Yatch

  TLSatıldı
 • Denizcilik-Russichen Stationar im Konstantinopel 1913 yazılı Rus Donanması İstanbul'da, denizciler fesli ve ellerinde tuttukları kağıtlar ile simidin üzeri Osmanlıcadır

  Lot No: 573

  Lot: 573

  Denizcilik-Russichen Stationar im Konstantinopel 1913 yazılı Rus Donanması İstanbul'da, denizciler fesli ve ellerinde tuttukları kağıtlar ile simidin üzeri Osmanlıcadır

  TLSatıldı
 • Denizcilik-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Bateau Halep de Haidar Pacha (Haydarpaşa) Ed.C.Nittis, haliyle

  Lot No: 574

  Lot: 574

  Denizcilik-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Bateau Halep de Haidar Pacha (Haydarpaşa) Ed.C.Nittis, haliyle

  TLSatıldı
 • Denizcilik-İstanbul (Constantinople) Halep Bateau de Haidar Pacha (Haydarpaşa)

  Lot No: 575

  Lot: 575

  Denizcilik-İstanbul (Constantinople) Halep Bateau de Haidar Pacha (Haydarpaşa)

  TLSatıldı
 • Denizcilik-İstanbul (Constantinople) Bateau de Haidar Pacha (Haydarpaşa) au pont de Galata

  Lot No: 576

  Lot: 576

  Denizcilik-İstanbul (Constantinople) Bateau de Haidar Pacha (Haydarpaşa) au pont de Galata

  TLSatıldı
 • Denizcilik-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Haydarpaşa, Magasins des douanes (Gümrük) Ed.B.Kohn

  Lot No: 577

  Lot: 577

  Denizcilik-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Haydarpaşa, Magasins des douanes (Gümrük) Ed.B.Kohn

  TLSatıldı
 • Denizcilik / Savaş - Askeri-Barbaros Hayrettin Paşa ile Andrea Doris Deniz savaşı, Max Fruchtermann

  Lot No: 578

  Lot: 578

  Denizcilik / Savaş - Askeri-Barbaros Hayrettin Paşa ile Andrea Doris Deniz savaşı, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Denizcilik-Zonguldak, Osmanlıca yazılı, tekne ve görünüş

  Lot No: 579

  Lot: 579

  Denizcilik-Zonguldak, Osmanlıca yazılı, tekne ve görünüş

  TLSatıldı
 • Denizcilik / Savaş - Askeri-Egypt (Mısır) Port Said'de Türk Savaş Gemisi

  Lot No: 580

  Lot: 580

  Denizcilik / Savaş - Askeri-Egypt (Mısır) Port Said'de Türk Savaş Gemisi

  TLSatıldı
 • Denizcilik-1920 Mediterranean Cruise Atlantic Fleet, Malta, algier, Parma, Gibraltar, parçalı kartpostal

  Lot No: 581

  Lot: 581

  Denizcilik-1920 Mediterranean Cruise Atlantic Fleet, Malta, algier, Parma, Gibraltar, parçalı kartpostal

  TLSatıldı
 • Denizcilik-S.M.S Emden savaş gemisi parçalı kartpostal

  Lot No: 582

  Lot: 582

  Denizcilik-S.M.S Emden savaş gemisi parçalı kartpostal

  TLSatıldı
 • Denizcilik-İstanbul (Constantinople) İngiliz gemisi Harrier'in içi ve tayfası - Stationaire anglais, çok nadir

  Lot No: 583

  Lot: 583

  Denizcilik-İstanbul (Constantinople) İngiliz gemisi Harrier'in içi ve tayfası - Stationaire anglais, çok nadir

  TLSatıldı
 • Müzik / Derviş-İstanbul (Constantinople) Müzisyen Derviş, çok nadir

  Lot No: 584

  Lot: 584

  Müzik / Derviş-İstanbul (Constantinople) Müzisyen Derviş, çok nadir

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) 4 beautes rares parisiennes

  Lot No: 585

  Lot: 585

  İstanbul (Constantinople) 4 beautes rares parisiennes

  TLSatıldı
 • Türk Telkari işçisi - Almanca "Türkische filigranarbeiter" yazılı. Bu seri genellikle Bursa'dır, çok nadir kartpostal

  Lot No: 586

  Lot: 586

  Türk Telkari işçisi - Almanca "Türkische filigranarbeiter" yazılı. Bu seri genellikle Bursa'dır, çok nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Ayı oynatanlar, Musicien Ambulant

  Lot No: 587

  Lot: 587

  İstanbul (Constantinople) Ayı oynatanlar, Musicien Ambulant

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Hamal ve Sokak yazılı, Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  Lot No: 588

  Lot: 588

  Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Hamal ve Sokak yazılı, Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Osmanlı satıcıları, 1903 Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  Lot No: 589

  Lot: 589

  Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Osmanlı satıcıları, 1903 Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Osmanlı satıcıları, 1903 Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  Lot No: 590

  Lot: 590

  Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Osmanlı satıcıları, 1903 Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  TLSatıldı
 • Spor / Eskrim-İstanbul (Salut de Constantinople) Osmanlı Paşaları ve Eskrimci Essad Vichy bey

  Lot No: 591

  Lot: 591

  Spor / Eskrim-İstanbul (Salut de Constantinople) Osmanlı Paşaları ve Eskrimci Essad Vichy bey

  TLSatıldı
 • Japon Kültürü / Savaş - Askeri-İstanbul (Salut de Constantinople) Japon İmparatoru'nun İstanbul ziyareti - Visite des japonais Constantinople, İsmail aarifi imzalı

  Lot No: 592

  Lot: 592

  Japon Kültürü / Savaş - Askeri-İstanbul (Salut de Constantinople) Japon İmparatoru'nun İstanbul ziyareti - Visite des japonais Constantinople, İsmail aarifi imzalı

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Konya kadını , Dame de Konia

  Lot No: 593

  Lot: 593

  İstanbul (Salut de Constantinople) Konya kadını , Dame de Konia

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Fellahine beaute non plus ultra, arkası Regie Ottoman des tabacs Constantinople kaşeli

  Lot No: 594

  Lot: 594

  İstanbul (Salut de Constantinople) Fellahine beaute non plus ultra, arkası Regie Ottoman des tabacs Constantinople kaşeli

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Seyyah, Richard des indes

  Lot No: 595

  Lot: 595

  İstanbul (Salut de Constantinople) Seyyah, Richard des indes

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Ezan okuyan imam, arkada Topkapı Sarayı gözükmektedir, nadir fotokart

  Lot No: 596

  Lot: 596

  İstanbul (Salut de Constantinople) Ezan okuyan imam, arkada Topkapı Sarayı gözükmektedir, nadir fotokart

  TLSatıldı
 • Kahve Kültürü-İstanbul (Salut de Constantinople) Türk kahvesi, cafe turc de la campagne

  Lot No: 597

  Lot: 597

  Kahve Kültürü-İstanbul (Salut de Constantinople) Türk kahvesi, cafe turc de la campagne

  TLSatıldı
 • Yeme - İçme kültürü-İstanbul (Salut de Constantinople) Kebapçı, Restaurant

  Lot No: 598

  Lot: 598

  Yeme - İçme kültürü-İstanbul (Salut de Constantinople) Kebapçı, Restaurant

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Souvenir de Grand Hotel, Büyükdere, Robert Kolej, Eyüp, taş baskı Max Fruchtermann

  Lot No: 599

  Lot: 599

  İstanbul (Salut de Constantinople) Souvenir de Grand Hotel, Büyükdere, Robert Kolej, Eyüp, taş baskı Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Tophane ve Karaköy, taş baskı Max Fruchtermann, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 600

  Lot: 600

  İstanbul (Salut de Constantinople) Tophane ve Karaköy, taş baskı Max Fruchtermann, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Arnavutköy, taş baskı Max Fruchtermann

  Lot No: 601

  Lot: 601

  İstanbul (Salut de Constantinople) Arnavutköy, taş baskı Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Serasker, İstanbul üniversitesi, taş baskı Max Fruchtermann

  Lot No: 602

  Lot: 602

  İstanbul (Salut de Constantinople) Serasker, İstanbul üniversitesi, taş baskı Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Filateli-İstanbul (Salut de Constantinople) İtfaiyeciler, Rus Ropit damgalı, Max Fruchtermann

  Lot No: 603

  Lot: 603

  Filateli-İstanbul (Salut de Constantinople) İtfaiyeciler, Rus Ropit damgalı, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-İstanbul (Salut de Constantinople) Marchand Ambulant, B.O.Kosdinossian tarafından gönderilmiş, Max Fruchtermann

  Lot No: 604

  Lot: 604

  Ermeni Kültürü-İstanbul (Salut de Constantinople) Marchand Ambulant, B.O.Kosdinossian tarafından gönderilmiş, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Müzik-İstanbul (Salut de Constantinople) Dance Nationale Pascaliatico, Max fruchtermann

  Lot No: 605

  Lot: 605

  Müzik-İstanbul (Salut de Constantinople) Dance Nationale Pascaliatico, Max fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Türk satıcılar ve küçüksu, Alman Editör: Otto Keil

  Lot No: 606

  Lot: 606

  İstanbul (Salut de Constantinople) Türk satıcılar ve küçüksu, Alman Editör: Otto Keil

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Dolmabahçe, Arnavutköy, Kandilli, taş baskı

  Lot No: 607

  Lot: 607

  İstanbul (Salut de Constantinople) Dolmabahçe, Arnavutköy, Kandilli, taş baskı

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Ortaköy, taş baskı

  Lot No: 608

  Lot: 608

  İstanbul (Salut de Constantinople) Ortaköy, taş baskı

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-1907 Almanca Yazılı Constantinopel (İstanbul) Taxim, parçalı çok nadir postadan geçmiş pullu kartpostal

  Lot No: 609

  Lot: 609

  Nadir Editör-1907 Almanca Yazılı Constantinopel (İstanbul) Taxim, parçalı çok nadir postadan geçmiş pullu kartpostal

  TLSatıldı
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Bebek nadir görünüş

  Lot No: 610

  Lot: 610

  İstanbul (Salut de Constantinople) Bebek nadir görünüş

  TLSatıldı
 • 1917 tarihli, Almanca yazılı, İstanbul, nadir Eminönü fotokartı (Sarı kağıt kartpostalın üzerine yapıştırılmıştır, klasik 9x14 cm kartpostaldır)

  Lot No: 611

  Lot: 611

  1917 tarihli, Almanca yazılı, İstanbul, nadir Eminönü fotokartı (Sarı kağıt kartpostalın üzerine yapıştırılmıştır, klasik 9x14 cm kartpostaldır)

  TLSatıldı
 • 1917 tarihli, Almanca yazılı, İstanbul, nadir Galata fotokartı (Sarı kağıt kartpostalın arkasına yapıştırılmıştır, klasik 9x14 cm kartpostaldır)

  Lot No: 612

  Lot: 612

  1917 tarihli, Almanca yazılı, İstanbul, nadir Galata fotokartı (Sarı kağıt kartpostalın arkasına yapıştırılmıştır, klasik 9x14 cm kartpostaldır)

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Avenue de Taxim, Pera, nadir fotokart

  Lot No: 613

  Lot: 613

  İstanbul (Constantinople) Avenue de Taxim, Pera, nadir fotokart

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Divanyolu, nadir fotokart

  Lot No: 614

  Lot: 614

  İstanbul (Constantinople) Divanyolu, nadir fotokart

  TLSatıldı
 • İstanbul, İşgal Dönemi (Occupation Period) Eyüpsultan karakolmeydanı, sağ ileride Bahriye Nazırı Hasan Hüsnü paşa camii ve Sosyal Yaşam

  Lot No: 615

  Lot: 615

  İstanbul, İşgal Dönemi (Occupation Period) Eyüpsultan karakolmeydanı, sağ ileride Bahriye Nazırı Hasan Hüsnü paşa camii ve Sosyal Yaşam

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Eyüp camii avlusu, nadir fotokart

  Lot No: 616

  Lot: 616

  İstanbul (Constantinople) Eyüp camii avlusu, nadir fotokart

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) İşgal dönemi İstiklal Caddesi, Fesli tipler, sağ duvarda Osmanlıca afişler ve Osmanlıca tabelalar

  Lot No: 617

  Lot: 617

  İstanbul (Constantinople) İşgal dönemi İstiklal Caddesi, Fesli tipler, sağ duvarda Osmanlıca afişler ve Osmanlıca tabelalar

  TLSatıldı
 • 1913 Yeniköy ve Stenia (İstinye) görünüşü, nadir kartpostal

  Lot No: 618

  Lot: 618

  1913 Yeniköy ve Stenia (İstinye) görünüşü, nadir kartpostal

  TLSatıldı
 • Denizcilik-İstanbul - Yeniköy'de bulunan Alman Denizcilik evi, Deutche Marine Heim

  Lot No: 619

  Lot: 619

  Denizcilik-İstanbul - Yeniköy'de bulunan Alman Denizcilik evi, Deutche Marine Heim

  TLSatıldı
 • Denizcilik-İstanbul - Yeniköy'de bulunan Alman Denizcilik evi, Deutche Marine Heim

  Lot No: 620

  Lot: 620

  Denizcilik-İstanbul - Yeniköy'de bulunan Alman Denizcilik evi, Deutche Marine Heim

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Yenikapı, nadir

  Lot No: 621

  Lot: 621

  İstanbul (Constantinople) Yenikapı, nadir

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Makrikeuy Bakırköy

  Lot No: 622

  Lot: 622

  İstanbul (Constantinople) Makrikeuy Bakırköy

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Cosmades Editörlü Bakırköy'ün içi, nadir fotokart

  Lot No: 623

  Lot: 623

  İstanbul (Constantinople) Cosmades Editörlü Bakırköy'ün içi, nadir fotokart

  TLSatıldı
 • Tıp Tarihi / Eczacılık-İstanbul (Constantinople) Eminönü, solda Bechir Kemal Pharmacie (Eczane) yazılı tabela, Nadir ILM editör

  Lot No: 624

  Lot: 624

  Tıp Tarihi / Eczacılık-İstanbul (Constantinople) Eminönü, solda Bechir Kemal Pharmacie (Eczane) yazılı tabela, Nadir ILM editör

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kapalıçarşı'da satıcılar, Osmanlıca tabela nadir fotokart

  Lot No: 625

  Lot: 625

  İstanbul (Constantinople) Kapalıçarşı'da satıcılar, Osmanlıca tabela nadir fotokart

  TLSatıldı
 • Kapalıçarşı'da-İstanbul (Constantinople) Kapalıçarşı'da antikacı, Grand Bazar Stamboul antiquaire

  Lot No: 626

  Lot: 626

  Kapalıçarşı'da-İstanbul (Constantinople) Kapalıçarşı'da antikacı, Grand Bazar Stamboul antiquaire

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) 1908 İstanbul Depreminden sonra şehrin görünüşü

  Lot No: 627

  Lot: 627

  İstanbul (Constantinople) 1908 İstanbul Depreminden sonra şehrin görünüşü

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Pangaltı'da Rus şapeli

  Lot No: 628

  Lot: 628

  İstanbul (Constantinople) Pangaltı'da Rus şapeli

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Emirler Camii, Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş, nadir

  Lot No: 629

  Lot: 629

  Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Emirler Camii, Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş, nadir

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Komili ve Yapı kredi bankası reklamlı, Galata fotokartı

  Lot No: 630

  Lot: 630

  İstanbul (Constantinople) Komili ve Yapı kredi bankası reklamlı, Galata fotokartı

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Taksim, Divan oteli

  Lot No: 631

  Lot: 631

  İstanbul (Constantinople) Taksim, Divan oteli

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Grande rue de Pera, Aga Camii, Nadir Editör SIP

  Lot No: 632

  Lot: 632

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Grande rue de Pera, Aga Camii, Nadir Editör SIP

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Galata rıhtımı, Nadir Editör SIP

  Lot No: 633

  Lot: 633

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Galata rıhtımı, Nadir Editör SIP

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Küçüksu, nadir editör Loeffler Pera

  Lot No: 634

  Lot: 634

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Küçüksu, nadir editör Loeffler Pera

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Taş baskı görünüş, Nadir Editör Vouga & Geneve

  Lot No: 635

  Lot: 635

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Taş baskı görünüş, Nadir Editör Vouga & Geneve

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Taş baskı gece görünüşü Boğaz ve yalılar

  Lot No: 636

  Lot: 636

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Taş baskı gece görünüşü Boğaz ve yalılar

  TLSatıldı
 • Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Almanca yazılı, Pera'nın ve Haliç'in görünüşü

  Lot No: 637

  Lot: 637

  Nadir Editör-İstanbul (Constantinople) Almanca yazılı, Pera'nın ve Haliç'in görünüşü

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Arnavutköy, Max Fruchtermann

  Lot No: 638

  Lot: 638

  İstanbul (Constantinople) Arnavutköy, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Beykoz, Max Fruchtermann

  Lot No: 639

  Lot: 639

  İstanbul (Constantinople) Beykoz, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Eyüp-İstanbul (Constantinople) Eyüp, Max Fruchtermann

  Lot No: 640

  Lot: 640

  Eyüp-İstanbul (Constantinople) Eyüp, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Sultanahmed camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 641

  Lot: 641

  İstanbul (Constantinople) Sultanahmed camii, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Corne d'or, Haliç, Max Fruchtermann

  Lot No: 642

  Lot: 642

  İstanbul (Constantinople) Corne d'or, Haliç, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Ortaköy Camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 643

  Lot: 643

  İstanbul (Constantinople) Ortaköy Camii, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar, Büyük Camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 644

  Lot: 644

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar, Büyük Camii, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Sultanahmed camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 645

  Lot: 645

  İstanbul (Constantinople) Sultanahmed camii, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Place du Tunnel, Stein ve Carmel mağazaları, Max Fruchtermann

  Lot No: 646

  Lot: 646

  İstanbul (Constantinople) Place du Tunnel, Stein ve Carmel mağazaları, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Pera'da İngiliz konsolosluğu, Max Fruchtermann

  Lot No: 647

  Lot: 647

  İstanbul (Constantinople) Pera'da İngiliz konsolosluğu, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Greece (Yunanistan) St. Andre (Sarai) Max Fruchtermann

  Lot No: 648

  Lot: 648

  Greece (Yunanistan) St. Andre (Sarai) Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Camii önünde satıcılar, Max Fruchtermann

  Lot No: 649

  Lot: 649

  İstanbul (Constantinople) Camii önünde satıcılar, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Liman

  Lot No: 650

  Lot: 650

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Liman

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Yedikule

  Lot No: 651

  Lot: 651

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Yedikule

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Başıbozuklar

  Lot No: 652

  Lot: 652

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Başıbozuklar

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Galata köprüsü

  Lot No: 653

  Lot: 653

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Galata köprüsü

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Osmanlı tipler

  Lot No: 654

  Lot: 654

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Osmanlı tipler

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Tophane ve Boğaz

  Lot No: 655

  Lot: 655

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Tophane ve Boğaz

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Süleymaniye camii

  Lot No: 656

  Lot: 656

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Süleymaniye camii

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Ayasofya Camii

  Lot No: 657

  Lot: 657

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Ayasofya Camii

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Rumelihisarı

  Lot No: 658

  Lot: 658

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Rumelihisarı

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Kız Kulesi

  Lot No: 659

  Lot: 659

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Kız Kulesi

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Adalar, Büyükada ve Heybeliada

  Lot No: 660

  Lot: 660

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Adalar, Büyükada ve Heybeliada

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, İstanbul, görünüş

  Lot No: 661

  Lot: 661

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, İstanbul, görünüş

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Eminönü Valide Camii, Ed.Römmler Jonas

  Lot No: 662

  Lot: 662

  İstanbul (Constantinople) Eminönü Valide Camii, Ed.Römmler Jonas

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) İstanbul Üniversitesi, nadir - Ed.Römmler Jonas

  Lot No: 663

  Lot: 663

  İstanbul (Constantinople) İstanbul Üniversitesi, nadir - Ed.Römmler Jonas

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Prinkipo (Büyükada) Hotel Calypso, Max Fruchtermann

  Lot No: 664

  Lot: 664

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Prinkipo (Büyükada) Hotel Calypso, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Halki (Heybeliada) Sanatorium, Max Fruchtermann

  Lot No: 665

  Lot: 665

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Halki (Heybeliada) Sanatorium, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Adalar-İstanbul (Constantinople) Milo de Halki (Heybeliada

  Lot No: 666

  Lot: 666

  Adalar-İstanbul (Constantinople) Milo de Halki (Heybeliada

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Kalamış Feneri, Max Fruchtermann

  Lot No: 667

  Lot: 667

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Kalamış Feneri, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Moda Burnu, Max Fruchtermann

  Lot No: 668

  Lot: 668

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Moda Burnu, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Haydarpaşa Tren İstasyonu, Greek Editor Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 669

  Lot: 669

  Demiryolu Tarihi-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Haydarpaşa Tren İstasyonu, Greek Editor Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar İngiliz Mezarlığı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 670

  Lot: 670

  Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar İngiliz Mezarlığı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Tarabya, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 671

  Lot: 671

  Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Tarabya, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Tarabya, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 672

  Lot: 672

  Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Tarabya, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Rumelikavak, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 673

  Lot: 673

  Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Rumelikavak, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Silivri Kapı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 674

  Lot: 674

  Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Silivri Kapı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Çiniliköşk, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 675

  Lot: 675

  Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Çiniliköşk, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Yenimahale, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 676

  Lot: 676

  Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Yenimahale, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da çeşme, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 677

  Lot: 677

  Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da çeşme, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da çeşme ve köşk, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 678

  Lot: 678

  Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da çeşme ve köşk, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Beylerbeyi Sarayı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 679

  Lot: 679

  Nadir Editör Papantoine-İstanbul (Constantinople) Beylerbeyi Sarayı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSatıldı
 • Othmar-İstanbul (Constantinople) OTHMAR, Camii görünüşü

  Lot No: 680

  Lot: 680

  Othmar-İstanbul (Constantinople) OTHMAR, Camii görünüşü

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Karaköy, Voyvoda caddesi, (Bahriye Pazarı tabelası) nadir

  Lot No: 681

  Lot: 681

  İstanbul (Constantinople) Karaköy, Voyvoda caddesi, (Bahriye Pazarı tabelası) nadir

  TLSatıldı
 • Postane-İstanbul (Constantinople) Eminönü Postanesi, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 682

  Lot: 682

  Postane-İstanbul (Constantinople) Eminönü Postanesi, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Tepebaşı, Pera ve sosyal yaşam, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 683

  Lot: 683

  İstanbul (Constantinople) Tepebaşı, Pera ve sosyal yaşam, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) İstiklal Caddesi, Pera ve sosyal yaşam, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 684

  Lot: 684

  İstanbul (Constantinople) İstiklal Caddesi, Pera ve sosyal yaşam, pullu postadan geçmiş

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Tepebaşı & Kasımpaşa

  Lot No: 685

  Lot: 685

  İstanbul (Constantinople) Tepebaşı & Kasımpaşa

  TLSatıldı
 • Boğaz-İstanbul (Constantinople) Boğaz & Kandilli, Editor: Ludwigsohn

  Lot No: 686

  Lot: 686

  Boğaz-İstanbul (Constantinople) Boğaz & Kandilli, Editor: Ludwigsohn

  TLSatıldı
 • Tıp Tarihi-İstanbul (Constantinople) Alman Hastanesi ve çocuk evi / Deutsches Krakenhaus Kinderheim, Max Fruchtermann

  Lot No: 687

  Lot: 687

  Tıp Tarihi-İstanbul (Constantinople) Alman Hastanesi ve çocuk evi / Deutsches Krakenhaus Kinderheim, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Pera, Ste.Trinite Kilisesi, Max Fruchtermann

  Lot No: 688

  Lot: 688

  İstanbul (Constantinople) Pera, Ste.Trinite Kilisesi, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Karaköy, Sağda ünlü Gömlekçi Lazarides Freres mağazası, Ed.Max Fruchtermann

  Lot No: 689

  Lot: 689

  İstanbul (Constantinople) Karaköy, Sağda ünlü Gömlekçi Lazarides Freres mağazası, Ed.Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Karaköy meydanı, Max Fruchtermann

  Lot No: 690

  Lot: 690

  İstanbul (Constantinople) Karaköy meydanı, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Mısır çarşısı girişi, haliyle, Max Fruchtermann

  Lot No: 691

  Lot: 691

  İstanbul (Constantinople) Mısır çarşısı girişi, haliyle, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Zeybekler, Leon Chihmanian damgalı, Max Fruchtermann

  Lot No: 692

  Lot: 692

  Ermeni Kültürü-İstanbul (Constantinople) Zeybekler, Leon Chihmanian damgalı, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Türk kadını, Max Fruchtermann

  Lot No: 693

  Lot: 693

  İstanbul (Constantinople) Türk kadını, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Kahve Kültürü / Ermeni Hekimian-İstanbul (Constantinople) Kahveci, Hekimian tarafından gönderilmiştir, Max Fruchtermann

  Lot No: 694

  Lot: 694

  Kahve Kültürü / Ermeni Hekimian-İstanbul (Constantinople) Kahveci, Hekimian tarafından gönderilmiştir, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Derviş, Max Fruchtermann

  Lot No: 695

  Lot: 695

  İstanbul (Constantinople) Derviş, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kürt tip, Max Fruchtermann

  Lot No: 696

  Lot: 696

  İstanbul (Constantinople) Kürt tip, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Sucu, Max Fruchtermann

  Lot No: 697

  Lot: 697

  İstanbul (Constantinople) Sucu, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Şehir kıyafetli kadın, Max Fruchtermann

  Lot No: 698

  Lot: 698

  İstanbul (Constantinople) Şehir kıyafetli kadın, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Kahve Kültürü / Ermeni Dişçi Hintlian kaşeli-İstanbul (Constantinople) Kahve içen işçiler, V.M.Hintlian Dentiste kaşeli

  Lot No: 699

  Lot: 699

  Kahve Kültürü / Ermeni Dişçi Hintlian kaşeli-İstanbul (Constantinople) Kahve içen işçiler, V.M.Hintlian Dentiste kaşeli

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) ROCHAT, Çarşıda tipler

  Lot No: 700

  Lot: 700

  İstanbul (Constantinople) ROCHAT, Çarşıda tipler

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Eşekli tip, MJC

  Lot No: 701

  Lot: 701

  İstanbul (Constantinople) Eşekli tip, MJC

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Türk kadını, MJC

  Lot No: 702

  Lot: 702

  İstanbul (Constantinople) Türk kadını, MJC

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Yeni camii önünde tipler, ROCHAT

  Lot No: 703

  Lot: 703

  İstanbul (Constantinople) Yeni camii önünde tipler, ROCHAT

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Mezarburnu Sarıyer, Max Fruchtermann

  Lot No: 704

  Lot: 704

  İstanbul (Constantinople) Mezarburnu Sarıyer, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da kadınlar, Max Fruchtermann

  Lot No: 705

  Lot: 705

  İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da kadınlar, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar'da sokak, Max Fruchtermann

  Lot No: 706

  Lot: 706

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar'da sokak, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı, arkası EDHEM RUE ACHIK TURBE 23 CONSTANTINOPLE kaşeli, Max Fruchtermann

  Lot No: 707

  Lot: 707

  İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı, arkası EDHEM RUE ACHIK TURBE 23 CONSTANTINOPLE kaşeli, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Galata, arkası EDHEM RUE ACHIK TURBE 23 CONSTANTINOPLE kaşeli, Max Fruchtermann

  Lot No: 708

  Lot: 708

  İstanbul (Constantinople) Galata, arkası EDHEM RUE ACHIK TURBE 23 CONSTANTINOPLE kaşeli, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Aksaray Camii çeşmesi, Max Fruchtermann

  Lot No: 709

  Lot: 709

  İstanbul (Constantinople) Aksaray Camii çeşmesi, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe Sarayı, Max Fruchtermann

  Lot No: 710

  Lot: 710

  İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe Sarayı, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Sultanmehmed Camii, V.M.Hintlian Dentiste kaşeli, Max Fruchtermann

  Lot No: 711

  Lot: 711

  İstanbul (Constantinople) Sultanmehmed Camii, V.M.Hintlian Dentiste kaşeli, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kağıthane, Max Fruchtermann

  Lot No: 712

  Lot: 712

  İstanbul (Constantinople) Kağıthane, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Nuriosmaniye'de satıcılar, Max Fruchtermann

  Lot No: 713

  Lot: 713

  İstanbul (Constantinople) Nuriosmaniye'de satıcılar, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Dette publique (Duyun-i Umumiye) Max Fruchtermann (Şimdilerde İstanbul Erkek lisesidir)

  Lot No: 714

  Lot: 714

  İstanbul (Constantinople) Dette publique (Duyun-i Umumiye) Max Fruchtermann (Şimdilerde İstanbul Erkek lisesidir)

  TLSatıldı
 • Postane-İstanbul (Constantinople) Eminönü postanesi, Max Fruchtermann

  Lot No: 715

  Lot: 715

  Postane-İstanbul (Constantinople) Eminönü postanesi, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Haliç ve Valide camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 716

  Lot: 716

  İstanbul (Constantinople) Haliç ve Valide camii, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Yılanlı sütun ve tipler, Max Fruchtermann

  Lot No: 717

  Lot: 717

  İstanbul (Constantinople) Yılanlı sütun ve tipler, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Büyükdere ve boğaz, Max Fruchtermann

  Lot No: 718

  Lot: 718

  İstanbul (Constantinople) Büyükdere ve boğaz, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı ve Anadoluhisarı, Max Fruchtermann

  Lot No: 719

  Lot: 719

  İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı ve Anadoluhisarı, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Hamidiye Camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 720

  Lot: 720

  İstanbul (Constantinople) Hamidiye Camii, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Murs Byzantines, Max Fruchtermann

  Lot No: 721

  Lot: 721

  İstanbul (Constantinople) Murs Byzantines, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Çırağan Sarayı

  Lot No: 722

  Lot: 722

  İstanbul (Constantinople) Çırağan Sarayı

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Ayasofya camii ve Hipodrom, Max Fruchtermann

  Lot No: 723

  Lot: 723

  İstanbul (Constantinople) Ayasofya camii ve Hipodrom, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kağıthane, Max Fruchtermann

  Lot No: 724

  Lot: 724

  İstanbul (Constantinople) Kağıthane, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Çinili köşkün girişi

  Lot No: 725

  Lot: 725

  İstanbul (Constantinople) Çinili köşkün girişi

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı, Max Fruchtermann

  Lot No: 726

  Lot: 726

  İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Çinili köşk, Max Fruchtermann

  Lot No: 727

  Lot: 727

  İstanbul (Constantinople) Çinili köşk, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Topkapı Sarayı kapısı, Max Fruchtermann

  Lot No: 728

  Lot: 728

  İstanbul (Constantinople) Topkapı Sarayı kapısı, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Kariye Camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 729

  Lot: 729

  İstanbul (Constantinople) Kariye Camii, Max Fruchtermann

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-İstanbul (Constantinople) Sirkeci garı

  Lot No: 730

  Lot: 730

  Demiryolu Tarihi-İstanbul (Constantinople) Sirkeci garı

  TLSatıldı
 • Demiryolu Tarihi-İstanbul (Constantinople) Sirkeci garı

  Lot No: 731

  Lot: 731

  Demiryolu Tarihi-İstanbul (Constantinople) Sirkeci garı

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Pera'da kışla

  Lot No: 732

  Lot: 732

  İstanbul (Constantinople) Pera'da kışla

  TLSatıldı
 • Tıp Tarihi -İstanbul (Constantinople) Pera'da Hamidiye Hastanesi

  Lot No: 733

  Lot: 733

  Tıp Tarihi -İstanbul (Constantinople) Pera'da Hamidiye Hastanesi

  TLSatıldı
 • İstanbul (Constantinople) Yılanlı Sütun

  Lot No: 734

  Lot: 734

  İstanbul (Constantinople) Yılanlı Sütun

  TLSatıldı